Pomoc i kontaktprzesyłka i zwrot gratis100-dniowe prawo zwrotu

Katalog z XTI

Filtr (1)

218 Produktów

Fairtrade International to międzynarodowa organizacja, dbająca o poszanowanie zasad Sprawiedliwego Handlu. Są one łamane szczególnie w krajach najbiedniejszych, gdzie korporacje rekrutują pracowników spośród rdzennej ludności. Nie zapewniają im jednak płac wystarczających na utrzymanie i opiekę lekarską. Idea Sprawiedliwego Handlu polega na propagowaniu uczciwości w stosunkach handlowych, płaceniu sprawiedliwej ceny za wytwarzane produkty oraz zapewnianiu pracownikom dobrych warunków socjalnych. Fair trade to także odpowiedzialność ekologiczna producentów. Odzież wytwarzana w sposób jak najmniej zagrażający środowisku jest bardziej przyjazna człowiekowi. Ubrania z materiałów naturalnych są bardziej przewiewne, poza tym występowanie odparzeń i uczuleń skóry przy ich noszeniu jest rzadsze niż w przypadku normalnej odzieży. Są to ubrania ekologiczne, gdyż wytwarza się je przy zużyciu jak najmniejszej ilości wody, a czas ich rozkładu jest krótszy. Organizacja Fairtrade International przyznaje certyfikaty produktom wytwarzanym przez firmy, spełniające kryteria działania zgodnie z zasadami Sprawiedliwego Handlu oraz produkcji przyjaznej środowisku. Jedną z firm ekologicznie odpowiedzialnych jest marka obuwnicza Xti.

Xti - obuwie modne i odpowiedzialne ekologicznie

W sklepie internetowym Zalando.pl znajdziesz szeroki wybór produktów ekologicznych marki Xti. Szpilki, botki, kozaki, obuwie sportowe... Czekają, byś wybrała swój ulubiony fason i kolor. Xti to marka stosunkowo młoda - założona została w słonecznej Hiszpanii w 2000 roku. Wytwarzając kobiece obuwie, ma na uwadze zasady Sprawiedliwego Handlu oraz szacunek dla środowiska. Kolejnym z priorytetów Xti jest dostarczanie miłośniczkom butów najnowszych trendów w ekspresowym tempie tak, by ich garderoby pełne były modnego obuwia na każdą okazję. Zapełnienie szafy staje się w tym przypadku wykonalne dzięki przystępnym cenom. Obuwie z pewnością spodoba się nie tylko kobietom dojrzałym, ale również nastolatkom, które zapragną ubierać się jak starsza siostra. Wygodne, o prostym kroju, zaprojektowane zostało z myślą o ubarwieniu codziennych stylizacji na każdą porę roku. Szeroki wybór produkowanych z ekologiczną świadomością butów Xti znajdziesz na Zalando.pl. Sprawdź bogatą ofertę już dziś i wybierz swój wymarzony model.

Zainteresuje Cię też

Botki klasyczne

Botki sznurowane

Kozaki klasyczne

Kozaki na koturnie

Szpilki

Skorzystaj z zalet kupowania w Zalando

Przebieraj w tysiącach produktów na Zalando.pl i złóż zamówienie, a my dostarczymy je szybko i całkowicie za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.

Jeżeli zamówione produkty nie spełnią Twoich oczekiwań masz możliwość, zupełnie bezpłatnie, zwrócić je w ciągu 100 dni.

Aby uzyskać dalsze informacje możesz również skorzystać z naszej darmowej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 00800 4911 753. Konsultanci naszego biura obsługi klienta są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.