Pomoc i kontaktDarmowa dostawa i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Filtr1

Vossen
Katalog

Liczba produktów: 61

Dotyk energii - takim hasłem firmuje swoje produkty austriacki producent ręczników i szlafroków. Początki firmy sięgają 1925 roku, kiedy to Burghardt Vossen wymyślił szlafrok oraz ręcznik frotte. Obecnie jego produkty są sprzedawane w 40 krajach na całym świecie. Ideą firmy jest aktywowanie zdolności samoleczenia, relaksu, radzenia sobie ze stresem. Zamiast kieliszka wina, czy wizyty u terapeuty wystarczy poświęcić trochę czasu na odprężającą kąpiel, aby następnie poczuć miękkość i delikatność ręcznika lub szlafrokuVossen. Niekwestionowanym plusem austriackich produktów jest posiadanie znaku Fair Trade. Oznacza to, że producent popiera ideę sprawiedliwego handlu, który ma na celu wyeliminowanie ubóstwa z krajów Trzeciego Świata i opiera się na partnerstwie w handlu opartym na przejrzystości, szacunku i dialogu. Wszystkie działania Fair Trade mają prowadzić do większej równości w handlu międzynarodowym. Główne założenia organizacji to m.in: stawianie potrzeb ludzi przed zyskiem, ochrona praw dzieci, kobiet i ludności tubylczej, tworzenie producentom możliwości poprawy warunków życia. Kupując produkty Vossen pomagasz sobie i innym.

Odkryj relaksującą moc ręczników Vossen - szukaj ich na Zalando.pl

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość i chcesz świadomie dokonywać wyborów zakupowych, to koniecznie zajrzyj na stronę Zalando.pl, gdzie między innymi znajdziesz szeroką ofertę ręczników, dywaników łazienkowych, szlafroków certyfikowanych znakiem Fair Trade. Kupując produkty Vossen marki możesz być pewien, że zostały one wyprodukowane z szacunkiem i troską o pracę ludzi i środowisko. Życie we współczesnym świecie jest pełne stresów, gorączkowego trybu życia. Ważne jest, aby w tym zabieganiu znaleźć czas dla siebie, na regenerację sił i relaks, odpoczynek, który ma moc uzdrawiającą. Marka Vossen w swoich działaniach zachęca do tego oferując produkty przyjazne dla ciała - nie ma nic przyjemniejszego, jak po odprężającej kąpieli móc otulić się w miękki ręcznik lub poleniuchować w domowym zaciszu w ekskluzywnym ręczniku. Luksusowe produkty Vossen to rozmaite barwy i doskonała jakość z uwzględnieniem poszanowania idei Fair Trade. Bądź trendy i niech Twoje zakupy będą świadomym poszanowaniem środowiska, w którym żyjesz.

Spodoba Ci się także

Ręczniki

Szlafroki

Pościele

Prześcieradła

Ścierki do naczyń

Korzyści kupowania w Zalando

Przebieraj w tysiącach produktów na Zalando.pl i złóż zamówienie, a my dostarczymy je szybko i całkowicie za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.

Zalando zapewnia Ci również 100-dniowe prawo zwrotu lub wymiany nietrafionego produktu. Koszty zwrotu oraz ewentualnej wysyłki nowego artykułu ponosi oczywiście Zalando.pl!

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Nie wahaj się i zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.