Artyści, muzycy, projektanci i światowi filmowcy połączyli siły i pomysły tworząc jedną wspólną markę Uniforms for the Dedicated, która tworzy klasyczną, a zarazem nowatorską odzież męską. Powstała w 2007 roku w Szwecji, z siedzibą w Sztokholmie i Goeteborgu jest stosunkowo młodą i świeżą marką, która bardzo szybko podbiła gust i serce wielu mężczyzn. Obecnie produkty marki Uniforms for the Dedicated można znaleźć w 150 sklepach na całym świecie, oraz w ekskluzywnych sklepach internetowych. Połączenie różnych talentów, które stanowiły doskonałą inspirację do ambitnego projektowania coraz to ciekawszych projektów, to główny czynnik, jaki wpłynął na sukces wszystkich kolekcji. A także to, że ubrania produkowane są z naturalnych tkanin i materiałów, zwiększając ich jakość i trwałość. Zespół twórców marki cały czas pracuje, aby ich produkty były jak najbardziej ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Obecnie dzięki poczynionym krokom nastąpił wzrost użycia tworzyw, które są mniej szkodliwe dla natury, z 12% do 51% w stosunku do całej kolekcji. Wszystkie projekty marki Uniforms for the Dedicated zawierają różnorodną mieszankę z uwzględnieniem unikalności i oryginalności, tak, aby każdy mężczyzna znalazł coś dla siebie.

Uniforms for the Dedicated - marka z własnym charakterem!

Cechą szczególną marki jest odzież, która jest komfortowa, nowoczesna, mająca ponadczasowy styl, pasująca wprost idealnie do mężczyzny współczesnego na wyjście formalne bądź też nieformalne. Elegancja, klasyka i zabawne podejście do mody, to główny motyw, jakim kieruje się każda kolekcja. Na Zalando.pl zawsze znajdziesz najświeższe i aktualne propozycje od marki Uniforms for the Dedicated. Z pewnością nie jedna przypadnie Ci do gustu, oczarują Cię swą wyjątkowością, szczególnymi wzorami i detalami, oraz barwną kolorystyką. Czy to klasyczny t-shirt, który przyciąga wzrok swą niebanalnością, czy oryginalnie zdobiony kardigan, który z pewnością da Ci ciepło i wyróżni z tłumu, wszystko wprost idealne, aby podkreślić swój niepowtarzalny gust na co dzień. Ciekawe dodatki, stylowe wzory, wszystko zgodne z aktualną modą, to nowatorskie ubrania marki Uniforms for the Dedicated dla prawdziwych mężczyzn.

Spodoba Ci się także

Tenisówki i Trampki

Buty żeglarskie

T-Shirt basic

Koszulki

Bluzy i Kardigany

Kompetentna obsługa klienta

Przebieraj w tysiącach produktów na Zalando.pl i złóż zamówienie, a my dostarczymy je szybko i całkowicie za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.

Zalando zapewnia Ci również 100-dniowe prawo zwrotu lub wymiany nietrafionego produktu. Koszty zwrotu oraz ewentualnej wysyłki nowego artykułu ponosi oczywiście Zalando.pl!

Aby uzyskać dalsze informacje możesz również skorzystać z naszej darmowej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 00800 4911 753. Konsultanci naszego biura obsługi klienta są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.