Katalog z Under Armour

Filtr (1)

1,321 Produktów

Under Armour to odpowiedź na oczekiwania osób, dla których ważną częścią życia jest sport. Odzież, obuwie i akcesoria tej marki sprawiają, że podczas treningu można dać z siebie jeszcze więcej!

Under Armour - marka, która wie, jak zwyciężać

W strojach marki Under Armour trenują zawodnicy osiągający najwyższe wyniki w wielu sportowych dyscyplinach. Produkty marki, pod względem zastosowanych materiałów dzielą się na trzy główne grupy. ColdGear to dwustronna tkanina, która pochłania wilgoć i utrzymuje stałą ciepłotę ciała. Przeznaczona jest dla osób uprawiających sporty zimowe, sprawdza się idealnie w temperaturze poniżej 13 stopni. HeatGear jest materiałem na bazie mikrofibry, zaopatrzonym w specjalny system odprowadzający wilgoć i osuszający skórę. Jego przeznaczenie to treningi w temperaturach powyżej 24 stopni. Kiedy mamy do czynienia ze zmienną pogodą - do gry wkracza Allseasongear - materiał uniwersalnie dopasowujący się do warunków pogodowych. Obuwie marki Under Armour charakteryzuje się optymalną lekkością i idealnym dopasowaniem do kształtu stóp, za co odpowiada technologia Zonal Compression. Odpowiednio do każdej aktywności fizycznej, buty wyposażone są w system usztywnień, chroniących miejsca najbardziej narażone na kontuzje. Karbonowe płytki i ultralekka pianka czuwają nad doskonałą amortyzacją przy maksymalnym wykorzystaniu energii. Pełnię komfortu gwarantuje reduktor bakterii powodujących powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Wygoda i bezpieczeństwo pasjonatów aktywności fizycznej to jednak nie wszystko. Marka Under Armour to również dbałość o doskonały look. Supermodne kolory neonowe, wyraziste ale gustowne nadruki czy topowe kroje z całą pewnością pomagają w dążeniu do doskonalenia formy.

Under Armour - sportowa odzież i obuwie nowej generacji na Zalando.pl

Under Armour nie adresuje swojej oferty w stronę osób, które lubią sportowe stroje. Projekty marki skierowane są do ludzi, dla których sport, uprawiany amatorsko bądź zawodowo, jest sposobem na życie. Mnogość innowacji ma na celu poprawę komfortu każdej chwili nawet najbardziej intensywnych treningów. A ponieważ ludzie aktywni fizycznie chcą również dobrze się prezentować - design jest efektowny i w pełni zgodny ze światowymi trendami panującymi w modzie. Technicznie zaawansowana odzież męska i obuwie chronione są szeregiem patentów, a marka każdego roku podwyższa swoje standardy, stanowiąc nie lada wyzwanie dla konkurencji. Materiały pochłaniające wilgoć i utrzymujące optymalną ciepłotę ciała, tkaniny osuszające skórę i neutralizujące nieprzyjemne zapachy, wiatroszczelność, wodoodporność, systemy zapobiegające przesuwaniu się materiału - te oraz wiele innych technologii podnoszą efektywność każdej minuty wysiłków na bieżni, boisku czy rowerowej trasie. Sklep internetowy Zalando kibicuje sportowym pasjom, dlatego ma w swojej ofercie bogaty wybór odzieży i obuwia marki będącej na światowym topie. Funkcjonalność, która nie ma sobie równych plus rewelacyjne wzornictwo - marka Under Armour doskonale wie, jak osiągnąć perfekcję! Odwiedź Zalando.pl i dołącz do grona mistrzów sportu!