• Rozmiar
 • Marka
 • Cena
 • Kolor
 • Wzór
 • Sezon
 • Materiał
  433 Produktów
  |Sortuj według:

  Szalik, prosty kawałek tkaniny bądź dzianiny, a daje takie możliwości. Szalik nie jest już atrybutem zimy. Cienkie szaliczki nosimy przez cały rok. Szaliki męskie zdobywają obecnie coraz większą popularność. Nie oznacza to, że wcześniej panowie szalików nie nosili. Nosili, a i owszem. Ale albo było im wszystko jedno, jak szalik wygląda, byle był ciepły i za bardzo nie rzucał się w oczy, albo... byli kibicami piłkarskimi. W każdym razie szaliki męskie nie były zbyt ochoczo przez panów noszone, co na szczęście się zmienia. Szalik potrafi bardzo ciekawie uzupełnić męski strój, zarówno elegancki, jak i casualowy, codzienny. Szaliki męskie były doceniane dużo bardziej na przełomie XIX i XX wieku. Wtedy też mężczyźni chętnie nosili chustki i fulary. Teraz z radością można obserwować powrót tych trendów. Mężczyźni również pragną się wyróżniać, dobrze wyglądać, uciekać od utartych schematów w modzie.

  Szaliki męskie w Zalando - na szczytach stylu

  Mimo iż szalik z natury rzeczy odznacza się prostotą, nie oznacza to, że każdy szalik jest taki sam. Nie oznacza to także, że każdy mężczyzna w szaliku musi wyglądać tak samo. Wystarczy rozejrzeć się na Zalando.pl, by przekonać się, że możliwości miłośników szalików są nieograniczone. Dostępne są szaliki dzianinowe, np. wełniane oraz z tkanin o różnej fakturze, grubości. Szaliki różnią się także wzorem, długością, mogą mieć frędzle, które są ostatnio na topie. Modne są również tzw. kominy, czyli szaliki bez końca i początku. Kiedy już rozeznamy się w mnogości wzorów szalików, przyjdzie czas na analizę sposobów ich wiązania. Różne rodzaje węzłów i konfiguracji pozwalają jeden szalik nosić na różne sposoby, modyfikować wiązanie w zależności od tego, czy strój jest elegancki czy bardziej codzienny, czy zależy nam na klasycznym wyglądzie czy raczej ekstrawaganckim. To bardzo dobrze dla mody i dla mężczyzn, że szaliki męskie wracają dziś do łask, że są doceniane zarówno przez mężczyzn, jak i przez podziwiające ich kobiety. Szaliki dodają klasy, a noszą je mężczyźni pewni siebie.

  Może Cię także zainteresować

  Paski

  Chusty i Szaliki

  Biżuteria

  Portfele

  Krawaty i Akcesoria

  Bezpłatna obsługa klienta

  Przebieraj w tysiącach produktów na Zalando.pl i złóż zamówienie, a my dostarczymy je szybko i całkowicie za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.

  Ponadto w trosce o swoich klientów, Zalando oferuje możliwość zwrotu nietrafionego produktu w ciągu 100 dni.

  Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Nie wahaj się i zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.