Katalog z Suunto

Filtr (1)
    Sortuj
  • Marka
  • Rodzaj sportu
  • Cena
  • Dostawa
1 Produktów

Fani sportów ekstremalnych muszą polegać przede wszystkim na własnych umiejętnościach, jednak niezwykle istotne są także akcesoria wspomagające sportowców w zmaganiach z naturą. Dokładnie takie są niezawodne zegarki Suunto, które przechodzą testy przeprowadzane w najbardziej wymagających warunkach klimatycznych na świecie.

Zegarek i komputer w jednym

Suunto to fińska marka, której tradycja sięga lat trzydziestych ubiegłego wieku. Wówczas brand wyspecjalizował się w produkcji kompasów, jednak z czasem rozszerzył swoją ofertę także o sportowe zegarki. Choć na pierwszy rzut oka wyglądają one jak klasyczne czasomierze utrzymane w nowoczesnej stylistyce, zegarki Suunto to minikomputery, które sprawdzają się w wielu sytuacjach. Już w latach dziewięćdziesiątych marka opracowała urządzenie do nurkowania wielopoziomowego zamknięte w formacie klasycznego zegarka. Choć projekty marki sprawdzono w najsurowszych warunkach, bez wątpienia stanowią niezawodne akcesoria także do codziennego użytku. Projektanci Suunto zwracają szczególną uwagę na troskę o środowisko naturalne, a produkty brandu są wykonane z wytrzymałych materiałów.

Nowoczesna technologia i design zegarków Suunto

Zegarki Suunto wyposażono w szereg funkcji, które poza odmierzaniem czasu, wspomagają uprawianie różnorodnych sportów. Warto zwrócić uwagę choćby na wysokościomierz, barometr, termometr, a także flagowy produkt marki, czyli kompas. Ten minikomputer to niezawodny towarzysz podczas górskich wypraw, a także nurkowania. Wśród propozycji brandu znajdują się także zegarki wspomagające analizę efektów treningu. Niektóre czasomierze Suunto zapewniają użytkownikom szczegółowe dane o pogodzie, a także są wyposażone w specjalne czujniki rejestrujące tętno sportowca. Naszpikowane technologią fińskie zegarki dysponują dotykowymi wyświetlaczami, które można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Choć znak rozpoznawczy projektów brandu to przede wszystkim zaawansowana technika, warto zwrócić uwagę na ich design. Znaczną część czasomierzy Suunto można personalizować również pod kątem kolorystyki ekranu. Oprócz aspektów funkcjonalnych takie rozwiązanie ma znaczenie estetyczne. Zegarki brandu są utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Wśród projektów marki dominuje stonowana kolorystyka, dzięki czemu czasomierz można łatwo dobrać do stroju. Naszą uwagę zwróciły w szczególności projekty, które tworzą jedną, spójną bryłę cyferblatu i paska. Wśród propozycji fińskiego brandu nie brakuje także zegarków o nieco bardziej klasycznej formie. Cyfrowy wyświetlacz umieszczony na skórzanym lub silikonowym wymiennym pasku dostępny jest zarówno w damskiej, jak i męskiej wersji.