Sportowe stroje kąpielowe, choć podobnie jak zwykłe bikini służą do pływania, mają jednak zupełnie odmienne właściwości. Różnica w tym przypadku polega na technologii produkcji i rodzaju użytych materiałów. Sportowe stroje kąpielowe są bowiem wykonane z materiału, który nie rozciąga się podczas prania, nie ulega wyblaknięciu czy deformacji nawet podczas częstych wizyt na basenie i bezpośrednich kontaktów z chlorowaną wodą. Materiał idealnie dostosowuje się do ciała pływającego, nadając mu efekt opływowości. Sportowe stroje kąpielowe nie są na pokaz, są elementem garderoby profesjonalisty, który podczas pływania musi mieć przede wszystkim poczucie komfortu. To sprawia, że w sportowym stroju kąpielowym na próżno szukać koronek, ozdób i naszywek, które uatrakcyjniłyby jego wygląd. Sportowe stroje kąpielowe odznaczają się prostotą, mającą usprawniać ruchy pływającego. Damskie stroje kąpielowe posiadają zazwyczaj skrzyżowane na plecach ramiączka, dzięki którym nie dojdzie do ich ześlizgnięcia. Są przeważnie jednoczęściowe, zapewniają swobodę ruchów i komfort podczas pływania. Jeśli zatem myślisz poważnie, aby poświęcić się pływaniu, zakup sportowego stroju kąpielowego jest koniecznością.

Profesjonalne sportowe stroje kąpielowe na Zalando.pl

Sklep internetowy Zalando.pl oferuje bogaty wybór sportowych strojów kąpielowych, które zainteresują nawet profesjonalistów. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji sportowych strojów kąpielowych przeznaczonych zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z profesjonalnym pływaniem, jak i pasjonatów tego sportu. Jeśli zamierzasz zacząć częściej chodzić na basen lub od dawna trenujesz pływanie, to koniecznością jest zakup profesjonalnego sportowego stroju kąpielowego. Dobry strój sportowy pozwala pływakowi skupić się jedynie na pływaniu, a nie na swoim wyglądzie. W Zalando.pl dbamy o Twoje fachowe przygotowanie do uprawiania ulubionego sportu. Możliwość zakupów online sprawia, iż nabyty przez Ciebie produkt zostanie dostarczony wprost do Twojego domu. A jeśli towar nie spełni Twoich oczekiwań, masz prawo zwrócić go w ciągu 100 dni od daty jego zakupu. Zalando to gwarancja najwyższej jakości usług.

Zainteresuje Cię też

Torby sportowe

Kurtki sportowe

Bluzki

Koszulki do surfowania i Lycry

Akcesoria plażowe

Skorzystaj z zalet kupowania w Zalando

Sklep internetowy Zalando specjalnie z myślą o Tobie gwarantuje szybką i całkowicie bezpłatną dostawę zamówionych produktów.

Zalando zapewnia Ci również 100-dniowe prawo zwrotu lub wymiany nietrafionego produktu. Koszty zwrotu oraz ewentualnej wysyłki nowego artykułu ponosi oczywiście Zalando.pl!

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Nie wahaj się i zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.