Marka
Rodzaj sportu
Cena
Kolor
Wzór
Sezon
39 Produktów
Sortuj według:
Strona 1 z 1

Uprawianie sportów, jakakolwiek aktywność fizyczna wiąże się z wysiłkiem. Nasz organizm nie jest przykładem perpetuum mobile, bez stałego dopływu energii po pewnym czasie zaczyna funkcjonować coraz słabiej, aż w końcu przestaje pracować. Dlatego też, w szczególności w porze letniej, bardzo ważne jest uzupełnianie płynów. Wielką pomocą w przestrzeganiu tego obowiązku będą z pewnością zaprojektowane specjalnie dla kobiet bidony w naszym sklepie internetowym. Kobieca linia tych produktów odpowiada modowym wymogom stawianym przez użytkowniczki tych pożytecznych przedmiotów. Opływowy kształt znakomicie pasuje do ręki, gumowe elementy zapobiegają wyślizgnięciu się ze spoconej dłoni. Bidon można brać ze sobą wszędzie, o jego dobroczynnych właściwościach najwięcej powiedzą osoby, które z upragnieniem sięgały po łyk wody mając za sobą forsowny trening w palącym słońcu. A zatem, drogie zawodniczki, mała rada na koniec: Uprawiajcie sport dla zdrowia, ale miejcie koniecznie bidon w pobliżu.

Uprawiaj sport z bidonem w ręku - Zalando.pl

Drogie Panie, zanim ruszycie na basen, boisko, czy do parku po swoją dzienną dawkę sportowego wysiłku, napełnijcie bidon wodą lub napojem izotonicznym. Znajdźcie coś dla siebie w naszym sklepie internetowym na stronie Zalando.pl. W naszym asortymencie znajdują się bidony zaprojektowane z myślą o waszych potrzebach. Spełniają wasze wymagania dotyczące wyglądu, są poręczne, a do tego picie z nich to pestka. Specjalny dzióbek zapobiega wylaniu się napoju podczas uprawiania sportu. Jeżeli wolicie wypić coś ciepłego, też nie jest to żadnym problemem. Oferujemy bidony termostatyczne, utrzymują temperaturę napoju do kilku godzin od napełnienia. Naczynia dostępne są w różnych wariantach pojemnościowych, od pragnienia zależy wybór tego wymarzonego. W naszym sklepie swoje wyposażenie sportowe zamówisz wygodnie ze swojego domowego zacisza, bez zbędnych wizyt w specjalistycznych sklepach sportowych. Za dostawę odpowiadamy osobiście i dołożymy wszelkich starań, aby odbiór odbył się terminowo w drzwiach Twoich czterech ścian.

Ciekawe kombinacje

Kurtki i Kamizelki

Kurtki treningowe

T Shirt funkcjonalny

Topy

Getry

Bezpłatna obsługa klienta

Sklep internetowy Zalando specjalnie z myślą o Tobie gwarantuje szybką i całkowicie bezpłatną dostawę zamówionych produktów.

Ponadto w trosce o swoich klientów, Zalando oferuje możliwość zwrotu nietrafionego produktu w ciągu 100 dni.

Jeśli nadal masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zakupów na Zalando.pl zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 4911 753. Pracownicy naszego biura obsługi klienta z przyjemnością udzielą Ci potrzebnych informacji!