Rozmiar
Marka
Rodzaj sportu
Cena
Kolor
Długość
808 Produktów
Sortuj według:

Podczas uprawiania różnych dyscyplin sportu jednym z najważniejszych elementów jest odpowiednio dobrany i wygodny strój sportowy. Do fitnessu, gimnastyki, do jazdy na rowerze, na poranne bieganie, do gry w koszykówkę, piłkę nożną, siatkówkę lub piłkę ręczną bardzo przydadzą się wygodne spodnie sportowe damskie. Długie spodnie dresowe powinny być wykonane z trwałych, a jednocześnie przyjemnych i miłych w dotyku tkanin. Spodnie sportowe nie mogą być za ciasne ani za ciężkie. Nie powinny krępować ani ograniczać ruchów sportowca. Muszą być dobrze skrojone i dopasowane do budowy nóg, aby kobieta uprawiająca jakikolwiek sport mogła swobodnie wykonać wszystkie figury, ruchy czy akrobacje - od drobnego podskoku po szpagat. Nie mogą narażać użytkowniczki na kontuzje i urazy. Dodatkowo spodnie powinny być trwałe - nie niszczyć się, nie wyciągać i nie przecierać po zaledwie paru treningach. Spodnie sportowe damskie muszą dobrze odprowadzać wilgoć i pot nawet podczas najbardziej intensywnego wysiłku fizycznego. Kobieta uprawiająca sport musi czuć się lekko, komfortowo i świeżo w każdym momencie treningu.

Spodnie sportowe damskie, jakich potrzebuje każda sportsmenka - na Zalando.pl

Współczesnej kobiecie w codziennym życiu często towarzyszy jakaś wybrana dodatkowa aktywność fizyczna. Bez względu na to, jaki sport kobieta uprawia, powinna mieć w swojej garderobie właściwą odzież sportową, w tym spodnie sportowe damskie. Szeroką gamę produktów sportowych dla kobiet oferuje sklep internetowy Zalando.pl. Kobiece spodnie sportowe, które można tu kupić, są wykonane z termoaktywnych mikrowłókien. Dzięki temu są niezwykle wytrzymałe i będą służyć klientkom przez wiele wyczerpujących treningów. Spodnie odprowadzają wilgoć na zewnętrzną powłokę tkaniny, stąd podczas wysiłku fizycznego każda sportsmenka będzie miała uczucie świeżości i suchości, co daje duży komfort w czasie ćwiczeń i zwiększa możliwości osoby trenującej. Zajrzyj więc na Zalando.pl i wybierz swoje ulubione spodnie sportowe damskie.

Zainteresuje Cię też

Bluzki

T Shirt basic

Plecaki

Obuwie do tenisa i golfa

Obuwie do sportów wodnych

Skorzystaj z zalet kupowania w Zalando

Sklep internetowy Zalando zapewnia nie tylko szeroką gamę produktów najwyższej jakości, ale także szybką i darmową przesyłkę.

Zalando zapewnia Ci również 100-dniowe prawo zwrotu lub wymiany nietrafionego produktu. Koszty zwrotu oraz ewentualnej wysyłki nowego artykułu ponosi oczywiście Zalando.pl!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi kompetentni konsultanci są do Twojej dyspozycji pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.