Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Przyjazność środowisku
  • Rituals - THE RITUAL OF KARMA REFILL FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - THE RITUAL OF KARMA REFILL FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -

THE RITUAL OF KARMA REFILL FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń

109,00 złw tym VAT
250 ml
truck
2-6 dni roboczegratis
Przesyłka standardowa
box-transitBezpłatna dostawa
returnsZwroty

O produkcie
Zrób dobry uczynek, a Ciebie też spotka coś dobrego: kup opakowanie uzupełniające dyfuzorów zapachowych. Butelka jest wykonana ze szkła nadającego się do recyklingu i zawiera ten sam zapach świętego lotosu i ekologicznej białej herbaty. W każdej nowej butelce stosuj nowe patyczki zapachowe, aby móc cieszyć się swoim ulubionym zapachem aż przez trzy miesiące. Ten produkt nie zawiera nowych patyczków zapachowych. Używane patyczki zapachowe można wykorzystać ponownie.
Zastosowanie
Wkład uzupełniający do pustego pojemnika na zapach. Umieść świeże patyczki zapachowe w butelce i umyj ręce, jeśli miały kontakt z płynem. Nie ma potrzeby obracania patyczków zapachowych.
Szczegóły produktu
Uwaga: NIEBEZPIECZEŃSTWO: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Pojemnik należy usunąć do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Unikaj kontaktu zapachu z meblami, skórą lub wykończonymi powierzchniami drewnianymi. W przypadku rozlania płynu natychmiast wyczyść.
Konsystencja: Płyn
Volume: 250 ml
Numer produktu: RIG34I00V-S11

Substancje aktywne
Święty lotos
Wszystkie składniki
Składniki: (E)-2-Methoxy-4-(Prop-1-Enyl) Phenol

Ten produkt spełnia poniższe kryteria zrównoważonego rozwoju:
Mniej opakowań
Z recyklingu lub wielokrotnego użytku: opakowanie tego produktu jest wykonane w minimum 50% z materiałów pochodzących z recyklingu lub zostało specjalnie zaprojektowane do ponownego napełnienia lub wykorzystania. To dla nas ważne.
To tylko jeden z elementów układanki. Żeby dowiedzieć się więcej na ten temat, przejdź do naszej strony o zrównoważonym rozwoju w modzie.
Rituals
opinii (0)

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.

*Polityka kodów rabatowych chevron-down