Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Premium
  • Rituals - THE RITUAL OF JING PARFUM D'INTERIEUR - Zapach do pomieszczeń - -

THE RITUAL OF JING PARFUM D'INTERIEUR - Zapach do pomieszczeń

119,00 złw tym VAT
500 ml
truck
2-5 dni roboczegratis
Przesyłka standardowa
box-transitBezpłatna dostawa

O produkcie
Stwórz unikalne wrażenia zapachowe w domu dzięki temu przyjemnie pachnącemu sprayowi do wnętrz. Spray zapewnia piękny, uspokajający i kojący zapach, który przywołuje na myśl kwiaty i otula ciepłem. Zapach łączy kojące składniki, takie jak lotos i jujuba. Rozpyl lekko zapach, aby w mgnieniu oka nadać dowolnemu pomieszczeniu indywidualnego charakteru i stworzyć wyrafinowaną atmosferę.
Zastosowanie
Otwórz i zamknij atomizer, przekręcając otwór wylotowy. Trzymając pojemnik pionowo, rozpyl w pomieszczeniu, aby nadać mu idealny zapach.
Szczegóły produktu
Uwaga: NIEBEZPIECZEŃSTWO. Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody/ mydło. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do miejscu do tego przeznaczonym. ZAWIERA: Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Linalool, Cis-4-(Isopropyl)Cyclohexanemethanol.
Konsystencja: Płyn
Volume: 500 ml
Numer produktu: RIG34I00T-S11

Substancje aktywne
Sacred Lotus, Jujube
Wszystkie składniki
Składniki: Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Linalool, Cis-4-(Isopropyl)Cyclohexanemethanol.
Rituals
opinii
4.0/5
5
4
3
2
1

Wypróbuj także
Polecane dla Ciebie

Przesuń dalej karuzelę produktówPrzesuń wstecz karuzelę produktów

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.

*Polityka kodów rabatowych chevron-down