Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Premium
  • Rituals - LIFE IS A JOURNEY - MEHR CAR PERFUME - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - LIFE IS A JOURNEY - MEHR CAR PERFUME - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - LIFE IS A JOURNEY - MEHR CAR PERFUME - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - LIFE IS A JOURNEY - MEHR CAR PERFUME - Zapach do pomieszczeń - -

LIFE IS A JOURNEY - MEHR CAR PERFUME - Zapach do pomieszczeń

69,00 złw tym VAT
6 g
truck
2-5 dni roboczegratis
Przesyłka standardowa
box-transitBezpłatna dostawa

O produkcie
Życie to podróż, ciesz się nią – z zapachem do samochodu opartym na energetyzującym aromacie słodkiej pomarańczy i drzewa cedrowego. Zapach wystarcza na 6-8 tygodni i aktywowany jest przez strumień powietrza z nawiewu samochodu. Zapach do samochodu wyposażony jest w stylowy drewniany uchwyt, który można ponownie wykorzystać po zakupieniu wkładu zapachowego.
Zastosowanie
Ostrożnie zdejmij folię aluminiową, nie uszkadzając membrany. Przyczep klamrę do uchwytu w wybranym miejscu. Przyczep zapach do nadmuchu samochodu i dostosuj siłę nadmuchu, aby wyregulować intensywność zapachu.
Szczegóły produktu
Uwaga: UWAGA. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/ mydło. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do miejscu do tego przeznaczonym.  ZAWIERA: Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, 2,2,6-Trimethyl-α-Propylcyclohexanepropanol, 2-Methoxy-4-Propylphenol, 7-Isopropyl-2H-1,5-Benzodioxepin-3(4H)-One, Cedryl Methyl Ketone, Eucalyptol, Limonene, P-Mentha-1,4(8)-Diene, Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetato, Linalool, Eugenol, Citronellol.
Konsystencja: Płyn
Waga: 6 g
Numer produktu: RIG34I014-S11

Substancje aktywne
Sweet Orange, Cedar Wood
Wszystkie składniki
Składniki: Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, 2,2,6-Trimethyl-α-Propylcyclohexanepropanol, 2-Methoxy-4-Propylphenol, 7-Isopropyl-2H-1,5-Benzodioxepin-3(4H)-One, Cedryl Methyl Ketone, Eucalyptol, Limonene, P-Mentha-1,4(8)-Diene, Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetato, Linalool, Eugenol, Citronellol.
Rituals
opinii
5.0/5
5
4
3
2
1

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.

*Polityka kodów rabatowych chevron-down