• Rozmiar
  • Marka
  • Cena
  • Kolor
  • Wzór
  • Sezon
  • Materiał
  • Podszewka
49 Produktów
|Sortuj według:
Strona 1 z 1

Kiedy temperatura za oknem znacząco spada - stylowy mężczyzna sięga po ciepłą kurtkę lub płaszcz i odpowiednie dodatki. Rękawiczki męskie to jesienny i zimowy niezbędnik.

Ręce są przecież wizytówką zadbanego mężczyzny i błędem byłoby narażanie ich na działanie mrozu. Zmarznięte palce naprawdę potrafią uprzykrzać życie, przyczyniając się do znacznego dyskomfortu. Rękawiczki to nie tylko ochrona przed chłodem, ale również świetne uzupełnienie przemyślanej stylizacji. Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach i to właśnie dodatki zamieniają zwykły ubiór w pełne klasy i niewymuszonej elegancji zestawienie. A ponieważ dobry styl niejedno ma imię - rękawiczki męskie występują w szerokiej gamie wzorów, odmian i kolorów. Zimowe, jesienne, samochodowe lub sportowe modele, idealne na rower - mężczyzna z klasą wie, jak dobierać dodatki!

Rękawiczki męskie - dodatek dla aktywnego mężczyzny

Rękawiczki męskie to część garderoby znana od starożytności. Miały one zastosowanie nie tylko użytkowe, ale również symboliczne - były oznaką władzy, noszoną przez dygnitarzy. Dziś są praktycznym i stylowym dodatkiem, który dopasowuje się do obowiązujących trendów. Skórzane rękawiczki z pięcioma palcami, w odcieniach czerni lub brązu, to obowiązkowe uzupełnienie eleganckiego płaszcza. Skórzane rękawiczki z pięcioma palcami, w odcieniach czerni lub brązu, to obowiązkowe uzupełnienie eleganckiego płaszcza. Luźne, miejskie stylizacje z puchową kurtką lub parką męską, pozwalają na więcej swobody. Świetnie komponują się z nimi rękawiczki wełniane albo te, które łączą skórę i tkaninę. Rękawiczki z technicznych, połyskujących materiałów, ozdobione neonowymi detalami, świetnie ochronią dłonie podczas rowerowych wyczynów.

Sięgnij po stylowe i funkcjonalne rękawiczki! Niezależnie od tego w jakim klimacie czujesz się najlepiej, znajdziesz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Elegancki gentleman w XVIII wieku musiał zmieniać rękawiczki sześć razy dziennie. Dziś na szczęście, takie zasady nie obowiązują, a dobre jakościowo rękawiczki mogą bez problemu posłużyć przez kilka lat. Skórzane rękawiczki, wyściełane polarem lub miękkim futrem, ochronią dłonie nawet podczas dużych mrozów, jednocześnie nie ograniczając swobody, jesienne fasony bez podszewki, wykonane z delikatnej skóry, świetnie uzupełnią stylizację, a sportowe modele zapobiegną otarciom dłoni i zagwarantują dobrą przyczepność do kierownicy w trakcie jazdy samochodem, motocyklem lub rowerem. Klasę mężczyzny poznajemy po dodatkach - odwiedź Zalando.pl i znajdź rękawiczki, które najlepiej do Ciebie pasują.

Posiadasz już rękawiczki? Zobacz również