ELEGANCKI STYL DLA MĘŻCZYZN

Nienaganny wygląd na każdą okazję

Wszystkie garnitury
Odzież
Obuwie
Akcesoria

Rozszyfruj elegancki dress code

Klasycznie

Z duchem czasu

Casual

Pod krawatem

Klasycznie

Z duchem czasu

Casual

Pod krawatem

Klasycznie

Na biznesowe negocjacje z taką samą starannością dobierz argumenty, co i strój. Stonowane kolory takie jak głęboki granat czy ciemne szarości świadczą o profesjonalizmie i zwracają uwagę na krój oraz materiał.
Zobacz więcej

Znajdź krój idealny

Wskazówka stylisty

„Kiedy za oknem temperatura spada poniżej zera, postaw na ciepłą dzianinę, najlepiej taką w naturalnym kolorze lub w stylu skandynawskim. Połączenie jej z koszulą i krawatem to zimą strzał w dziesiątkę!”

Matthias Jahn

Stylista Zalando

Jak mierzyć?

Długość rękawa

Nogawka wewnętrzna

Nogawka zewnętrzna

Szerokość ramion

Długość rękawa

Nogawka wewnętrzna

Nogawka zewnętrzna

Szerokość ramion

Długość rękawa

Koniec miarki przyłóż do ramienia w miejscu, gdzie kończy się obojczyk, drugi przytrzymaj tuż nad kością nadgarstka – oto długość rękawa Twojej idealnej marynarki. Mankiet koszuli powinien wystawać spod rękawa marynarki na nieco ponad centymetr.
Znajdź garnitur idealny

Marki, którym możesz zaufać

Przewodnik krok po kroku

Zobacz więcej

Kilka prostych wskazówek do perfekcyjnego wyglądu

Wyjściowe ubrania to nie wszystko, ponieważ to detale uzupełniają każdą stylizację. Dlatego też podstawą eleganckiego stylu jest garnitur dopasowany do okazji i sylwetki, kolory podkreślające urodę czy też schludnie zawiązany krawat. Raz nabyta wiedza okaże się niezwykle przydatna przed każdym ważnym wyjściem. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem i już wcześniej bądź przygotowany na spotkanie biznesowe, ślub czy uroczystość rodzinną.

Mniej