Myli się ten, kto uważa, że damska moda plażowa ogranicza się tylko do kostiumów kąpielowych i bikini. To także moc różnego rodzaju akcesoriów i gadżetów, które pozwalają kobietom pięknie prezentować się na plaży. Historia damskiej mody plażowej w Europie jest niezwykle barwna. Dla przykładu, w średniowieczu wszelkie kąpiele publiczne uważano za niemoralne, dlatego w zasadzie nie istniał strój na tę okoliczność. W wieku XVIII, gdy ów zwyczaj już nieco się rozpowszechnił, pierwsze ubiory kąpielowe przypominały szlafroki. Kobiety przyszywały nawet kawałki ołowiu do dołu swego stroju, by przez przypadek nie odsłonić nóg. W XIX wieku nastąpiło lekkie rozluźnienie obyczajów. Kobiety mogły już zażywać publicznej kąpieli w ubiorze zwanym "princess cut", czyli połączonych ze sobą bluzki i spodenek. W latach 30. XX wieku damskie stroje kąpielowe zaczęły przypominać te współczesne. Nadal zakrywały uda i dużą część ciała pod biustem, więcej jednak odsłaniały i były bardziej przylegające. Obecnie na plażach panuje duża dowolność stroju, co daje możliwość rozwoju mody plażowej. Ekskluzywna moda plażowa na przecenie jest także w Twoim zasięgu!

Ekskluzywna moda plażowa na przecenie - tanie kostiumy i akcesoria

Ekskluzywna moda plażowa na przecenie jest w ofercie sklepu internetowego Zalando.pl. Kostiumy kąpielowe, bikini i akcesoria - wszystko to w atrakcyjnych cenach, które nie zrujnują Twojego wakacyjnego budżetu. Wybierając się na plażę należy pamiętać, że strój kąpielowy to nie wszystko. Gdy zawieje chłodny wiatr, warto mieć przy sobie wzorzystą tunikę, która dobrze wygląda w połączeniu z dołem od bikini. Niezmiennie modne są także krótkie lub długie spódniczki typu pareo, dodające lekkości i kobiecości. Dobrym rozwiązaniem będzie także sukienka ze zwiewnego materiału. Modny strój plażowy powinna przede wszystkim charakteryzować lekkość wykonania oraz ciekawe wzory. Jeśli Twój ubiór spełnia obydwa warunki, możesz śmiało brylować na plażach całej Europy! Ekskluzywna moda plażowa na przecenie w dużym wyborze wzorów i kolorów czeka na Ciebie na Zalando.pl. Warto z uśmiechem wracać do wspomnień o udanym plażowaniu!

Zainteresuje Cię też

Góry od bikini

Doły od bikini

Spódnice

Chinosy

Spodnie materiałowe

Skorzystaj z zalet kupowania w Zalando

Wybierz z ogromnego asortymentu top marek dostępnych w Zalando. Złóż zamówienie i skorzystaj z błyskawicznej oraz darmowej dostawy.

Jeżeli zamówione produkty nie spełnią Twoich oczekiwań masz możliwość, zupełnie bezpłatnie, zwrócić je w ciągu 100 dni.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Nie wahaj się i zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.