Pierwszy dzień w szkole to wielki dzień zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości - od tego momentu wszystko się zmienia, a najbardziej fundamentalną lekcją jest nauka samodzielności. Żeby więc umniejszyć naturalnie objawiający się w tej sytuacji stres - zarówno u dziecka jak i rodzica, którego potomstwo po raz pierwszy odlatuje z gniazda - warto dopilnować by zwłaszcza te pierwsze dni nauki były pod każdym względem idealne. A czy jest coś silniej związanego ze szkołą niż tornister czy plecak? Wybierać na prawdę jest z czego - od najbardziej dziewczęcych, pastelowych wzorów, poprzez paramilitarne motywy dla chłopców, aż po bogaty wybór wielobarwnych plecaków zdobionych motywami z najwspanialszych filmów animowanych, gier i literatury dziecięcej. Nie jest to wybór lekki - do tego plecaka dziecko pakować się będzie każdego dnia i to on ma dużą szansę kojarzyć się ze szkołą jeszcze przez wiele lat. Co więcej, wymarzony tornister dziecka może okazać się z różnych względów ciężko dostępny. I co poradzić? Odpowiedzią mogą być plecaki w promocji, na ilość których nie można narzekać, zwłaszcza przed samym rozpoczęciem roku szkolnego.

Plecaki w promocji - uśmiech na twarzy Twojego malucha!

Bardzo dobrze i rozsądnie jest zapamiętać tę radę, zwłaszcza w czasie zakupowej gorączki, podczas przygotowywania szkolnej wyprawki - plecak nie musi być drogi, aby był wyjątkowy. Plecaki w promocji, dostępne w Zalando w oszałamiającej ilości modeli, tworzone są przez najlepszych producentów i projektantów na świecie z myślą o Tobie, a zwłaszcza o Twoim dziecku i o jego pierwszych dniach w szkole. A po tych początkowych dniach nadejdą kolejne - o tym także warto pamiętać. Całe szczęście plecaki w promocji na Zalando.pl są niezwykle wytrzymałe i solidne, dlatego nie zawiodą młodego ucznia podczas jego wstępnych potyczek z przyswajaniem wiedzy. Szkoła, zwłaszcza podczas pierwszych lat, potrafi być w dużej mierze zabawą. Upewnij się, że tak będzie, kupując swojemu maluchowi odpowiedni plecak!

Ciekawe kombinacje

Portfele

Czapki z daszkiem

Paski

Torby

Rękawiczki i Szaliki

Ciesz się bezpłatną obsługą w Zalando

Sklep internetowy Zalando specjalnie z myślą o Tobie gwarantuje szybką i całkowicie bezpłatną dostawę zamówionych produktów.

Ponadto w trosce o swoich klientów, Zalando oferuje możliwość zwrotu nietrafionego produktu w ciągu 100 dni.

Aby uzyskać dalsze informacje możesz również skorzystać z naszej darmowej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 00800 4911 753. Konsultanci naszego biura obsługi klienta są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.