Rozmiar
Marka
Cena
Kolor
Wzór
Sezon
266 Produktów
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Z zaangażowaniem kibicowałeś naszym piłkarzom podczas Euro 2012? Jeśli nie ograniczasz się jedynie do biernego siedzenia przed telewizorem i wykrzykiwania uwag w stronę ekranu, ale w czasie wolnym wybiegasz ze znajomymi na murawę, to z pewnością doskonale znasz lanki piłkarskie. Lanki to jeden z rodzajów korków, profesjonalnego obuwia z charakterystycznymi kolcami, których zadaniem jest wzmocnienie przyczepności do trawy, zapobiegając poślizgom. Pierwsze korki zaprojektował założyciel kultowej już marki związanej ze sportem, Adolf "Adi" Dassler. Początkowo lanki miały wkręcane gumowe korki, ale obecnie postęp technologiczny wykorzystywany do projektowania tego rodzaju obuwia zaskakuje efektami samych sportowców. Każdy, kto zamierza uprawiać piłkę nożną, niezależnie czy dla swojej przyjemności czy profesjonalnie, powinien wyposażyć się w kilka par tych butów. Gwarantują one komfort podczas gry, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i swobodę poruszania się po trudnej nawierzchni, co potwierdzi każdy zawodowy piłkarz.

Wybierz profesjonalne lanki z oferty Zalando

Poszukując mistrzowskiej oferty na lanki sportowe koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy Zalando.pl. Znajdziesz tu modele uznanych producentów profesjonalnego obuwia sportowego. Najnowsze wzory zaczerpnięte z muraw największych stadionów świata, teraz dostępne także dla Ciebie. Jako osoba, która godzi codzienne obowiązki z pasją, na pewno nie dysponujesz czasem w takiej ilości, aby go marnować. To dlatego na Zalando.pl dajemy Ci możliwość zrobienia zakupów o dowolnie wybranej przez Ciebie porze - szybko, komfortowo i profesjonalnie, tak wyglądają u nas zakupy. Wybierz swoje nowe lanki i zatwierdź zakup, a my już dostarczymy Twoje nowe buty wprost pod drzwi szybko i za darmo. Nie będziesz musiał marnować czasu na przemierzanie galerii handlowych w poszukiwaniu wybranego modelu. Teraz wszystko jest na wyciągnięcie ręki i nie musisz rezygnować z treningu lub czasu wolnego z rodziną, aby kupić jedną parę butów.

Ciekawe kombinacje

T-Shirt funkcjonalny

Bluzy

Rękawiczki i Szaliki

Getry

Skarpetogetry

Bezpłatna obsługa klienta

Sklep internetowy Zalando specjalnie z myślą o Tobie gwarantuje szybką i całkowicie bezpłatną dostawę zamówionych produktów.

Co więcej, gwarantujemy Ci możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego artykułu w ciągu 100 dni bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów!

Jeśli nadal masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zakupów na Zalando.pl zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 4911 753. Pracownicy naszego biura obsługi klienta z przyjemnością udzielą Ci potrzebnych informacji!