Okulary

Okulary przeciwsłoneczne sportowe dla kobiet

 • Marka
 • Rodzaj sportu
 • Cena
 • Kolor
 • Kształt okularów
 • Sezon
  28 Produktów
  |Sortuj według:

  Cudownie jest pograć w siatkówkę na świeżym powietrzu, w piłkę plażową, pobiegać, albo pojeździć na rowerze. Zapewnia to dobre samopoczucie, szczęście, wiarę w siebie i, oczywiście, polepsza stan zdrowia. Są to niewątpliwe korzyści ruchu na dworze, a to zaledwie początek ich długiej listy. Jednak, by mogły zaistnieć należy odpowiednio się zabezpieczyć i przygotować do podjęcia wysiłku. Chrońmy swoje ciało właściwą garderobą a najbardziej oczy, gdyż są bardzo delikatne i wrażliwe. Okulary sportowe damskie, zgromadzone w nowej kolekcji internetowego sklepu Zalando.pl, to gwarancja skutecznej ochrony przed groźnym promieniowaniem słonecznym, przed wiatrem i deszczem, oraz przed pyłem i kurzem. Sport w nich to wygoda i komfort z najwyższej półki. Dojrzałość projektu i staranność wykonania pozwalają cieszyć się nimi bardzo długo. Okulary sportowe damskie są wyjątkowo wytrzymałe i nie łatwo ulegają zarysowaniu, czy uszkodzeniu. Można nosić je każda porą. Pozwalają skoncentrować się na tym, o najważniejsze - na osiąganiu kolejnych sukcesów, bez zbytniej troski o stronę praktyczną.

  Nowoczesne okulary sportowe damskie w Zalando.pl

  Katalog ten to niezrównane bogactwo wyboru, stylu i charakteru okularów. Wszystkie pary wyglądają nieco odmiennie, a każda znakomicie spełnia swoją funkcję - chroni oczy i zapewnia wygodę. Widoczność w nich jest bardzo dobra, ponieważ okulary zachowują kontrasty między barwami i pomagają uniknąć refleksów świetlnych na ich powierzchni. Okulary sportowe damskie nosi się praktycznie nieodczuwalnie. Zadbały o to znane i doświadczone marki takie jak adidas Performance, Smith Optics, Uwex, Tifosi, Craft, Nike Performance, czy Alpina. Kształt i projekt tych okularów to nowoczesność i niecodzienna efektowność wizerunku. Są lubiane i doceniane już za samą swoją wizualność. Szeroka paleta barw i odcieni pozwala dostosować je do każdej kompozycji ubraniowej, wnosząc w nią świeżość i wyraźny akcent. Stawiają mocną kropkę nad przysłowiowe "i". Gwarantują poczucie atrakcyjności i dlatego chętnie sięgają po nie kobiety na całym świecie.

  Zobacz również

  Obuwie sportowe

  Plecaki

  Torby sportowe

  Okulary przeciwsłoneczne

  Zegarki i Stopery

  Ciesz się bezpłatną obsługą w Zalando

  Sklep internetowy Zalando specjalnie z myślą o Tobie gwarantuje szybką i całkowicie bezpłatną dostawę zamówionych produktów.

  Ponadto w trosce o swoich klientów, Zalando oferuje możliwość zwrotu nietrafionego produktu w ciągu 100 dni.

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta dostępnym pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.