Rozmiar
Marka
Cena
Kolor
Długość
Długość rękawa
348 Produktów
Sortuj według:
Strona 1 z 5

W ostatnim czasie moda z wybiegów przenosi się także do sypialni. Za sprawą projektantów i producentów, bielizna nocna zapewnia nam już nie tylko zdrowy sen, ale także stylowy wygląd. Bez względu na to, czy wybieracie delikatne koszulki z jedwabiu, czy wygodne bawełniane piżamy, różnorodność wzorów i materiałów proponowanych przez producentów, zapewni każdej z nas spokojny sen.

Nocne inspiracje

W ciągu dnia dbamy o to, by wyglądać i czuć się dobrze w naszych ubraniach, tej zasady powinnyśmy się trzymać także w nocy. Ponieważ dobry sen ma zbawienny wpływ na nasz wygląd i nastrój, powinnyśmy zadbać o to, aby nasze koszule nocne lub halki były wykonane z najlepszej jakości materiałów. Ważne jest także, aby nasza bielizna nocna dobrze przylegała do ciała, ale nas nie uciskała. Moda nocna, to jeden z tych niewielu przykładów, kiedy wygoda nie wyklucza dobrego wyglądu. W zależności od pory roku i nastroju, możemy wybierać wśród niezobowiązujących, bawełnianych koszulek z nadrukami, aż po kuszące fasony delikatnych i zwiewnych halek z jedwabiu lub koronki. Nawet jeśli nie lubimy pobudek, czy nie lepiej się wstaje mając na sobie ciepłą i miękką koszulę nocną albo zmysłową halkę?

Koszule nocne i halki – moda którą zabieramy ze sobą do łóżka

Projektanci od wielu lat wychodzą naprzeciw wymogom nowoczesnych kobiet. W efekcie, oferują nam wyjątkowo bogaty asortyment bielizny damskiej, który dodatkowo jest bardzo zróżnicowany. Do tych najbardziej popularnych zaliczają się klasyczne piżamy na przytulne noce lub leniwe weekendy oraz satynowe halki które są kwintesencją kobiecości. Niespotykane jest to, że elementy związane z obchodzącymi przez nas świętami zaczynają przenikać także do naszych sypialni. W okresie świątecznym koszulom nocnym towarzyszą nadruki ze śnieżynkami i reniferami, a kolory dominujące to czerwień, granat i zieleń. Z kolei Walentynki to dominacja czarnych lub czerwonych halek, które w połączeniu z jedwabiem i koronką prezentują się elegancko i zarazem zmysłowo. Której z nas nie przydarza się czasem leniwy dzień spędzony w łóżku z ulubioną książką lub serialem. Doskonale wiemy, jak niezastąpione w tej sytuacji są nasze ukochane koszule nocne i halki.

Może Ciebie również zainteresować