Rozmiar
Marka
Płeć
Wiek
Cena
Kolor
97 Produktów
Sortuj według:

Twórcą pierwszych oryginalnych korków piłkarskich był Adolf Dassler- założyciel firmy Adidas, który do produkcji tego typu obuwia użył przede wszystkim własnego doświadczenia płynącego z zamiłowania do sportu, jakim jest piłka nożna. Sport ten do dnia dzisiejszego cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko wśród dorosłych, ale również wśród najmłodszych. Zamiłowanie Twojego dziecka do futbolu to coś więcej niż pasja. To marzenia, które potrafią postawić w najbliższej przyszłości dziecko wśród blasku fleszy i ustawić za jego plecami wielotysięczną rzeszę kibiców. Jednak do podjęcia walki o sukces potrzebne są odpowiednie warunki. Nieodzownym i niezastąpionym czynnikiem stymulującym przede wszystkim wygodę w poczynaniach na boisku, jest odpowiednie obuwie. Dziś nad produkcją korków turfów dziecięcych czuwają światowi producenci, którzy dokładają wszelkich starań do tego, by połączyć ze sobą najważniejsze zalety obuwia przeznaczonego do gry na boiskach ze sztuczną nawierzchnią (np. orliki).

Korki turfy dziecięce- to klucz do kariery Twojego dziecka.

Pamiętaj, że głównym wyznacznikiem w doborze idealnego obuwia przeznaczonego do uprawiania sportu jest amortyzacja stawów, prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy Twojego dziecka. Korki turfy dziecięce dostępne w Zalando, to przede wszystkim ponadczasowa oferta kreująca wizerunek młodego sportowca. Kultowi producenci w niebagatelny sposób rozpieszczają swoich najmłodszych klientów i oferują im produkty wykonane nie tylko z dużą precyzją, ale również z ogromną nieprzeciętnością. Bogata kolorystyka, oryginalne kroje, wysokiej jakości materiały, nieścieralna podeszwa, wygodne zapinanie na rzep, lub wiązanie na sznurowadła, lekkość, to tylko kilka zalet oferowanego obuwia, które w połączeniu z garderobą sportową dziecka sprawią, że nawet na boisku będzie prezentowało się modnie i stylowo. Zakupując korki turfy dziecięce zapewniasz dziecku przede wszystkim wsparcie, poznajesz dyscyplinę sportu, którą uprawia, uczysz je zdrowej rywalizacji, umożliwiasz rozwój fizyczny, emocjonalny i psychiczny. Idealne zakupy w sieci są możliwe i właśnie już teraz masz szansę, by się o tym przekonać.

Zainteresuje Cię też

Krótkie spodenki

Koszulki

T-Shirt funkcjonalny

Bluzy z kapturem

Dresy

Korzyści kupowania w Zalando

Przebieraj w tysiącach produktów na Zalando.pl i złóż zamówienie, a my dostarczymy je szybko i całkowicie za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.

Ponadto w trosce o swoich klientów, Zalando oferuje możliwość zwrotu nietrafionego produktu w ciągu 100 dni.

Aby uzyskać dalsze informacje możesz również skorzystać z naszej darmowej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 00800 4911 753. Konsultanci naszego biura obsługi klienta są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.