Odliczamy do Black Friday:

-20% ekstra na buty i dodatki

z kodem*:FOOTACC20
*Promocja obowiązuje tylko dzisiaj, 21.11.2018, do godziny 23:59 na produkty z etykietą FOOTACC20, na zakup o minimalnej wartości 250 zł.
Obuwie sportowe

Obuwie do tenisa i golfa

Rozmiar
Marka
Rodzaj sportu
Cena
Kolor
Sezon
135 Produktów
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Sport to nie tylko poprawienie swojej kondycji, ale również niezwykła przyjemność. Wie o tym każdy, kto ma swoją sportową pasję. Dziedzin jest tak wiele, że zawsze znajdzie się spośród nich tak, która staję się hobby i to często na całe życie. Są sporty wymagające większego skupienia oraz te, gdzie liczy się szybkość i zręczność. Ostatnio, niezwykle popularny stał się golf, który coraz bardziej wychodzi poza szczelne wcześniej środowisko, a także tenis, wymagający sprawności i szybkości ruchowej. Oczywiście, takie sporty to także potrzeba przygotowania się również pod względem odzieży, zatem tanie buty do tenisa i golfa powinny być świetnym rozwiązaniem dla pasjonatów tych dziedzin - wręcz niezbędnym, nawet w porównaniu ze sportową odzieżą. Zaczynasz, a może już dawno grasz w tenisa lub golfa? Tanie buty do tenisa i golfa to rzecz jak najbardziej potrzebna w Twojej sportowej garderobie i zobaczysz, że dzięki nim gra będzie jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Tanie buty do tenisa i golfa na Zalando.pl - szyk i wygoda sportowca.

Jesteś fanem tenisa? A może jednak zacząłeś swoją przygodę z bardziej statycznym, stawiającym na koncentrację golfem? Pamiętaj, że bycie sportowcem, bez względu na jakim etapie, to również sportowe akcesoria. Tanie buty do tenisa i golfa to rozwiązanie, dzięki którym Twoja gra będzie jeszcze bardziej efektywna, a takie obuwie zapewnia Ci sklep internetowy Zalando.pl. Tanie buty do tenisa i golfa na Zalando.pl to przede wszystkim moc marek dla każdego - i tych bardziej, i tych mniej znanych w świecie sportu. To wysokiej klasy materiały o odpowiednio wyprofilowanej podeszwie, która zapewni właściwą przyczepność do podłoża, o nieprzemakalnych membranach i wkładkach, które wchłaniają wilgoć. Tanie buty do tenisa i golfa na Zalando.pl to także moc kolorów i różnorodnych wzorów - te buty mają cieszyć swoimi właściwościami zaprojektowanymi na miarę sportowych potrzeb, ale także designerskim wyglądem. Grasz i kochasz te chwile na kortach lub polach golfowych? Przygotuj się do nich, jak najlepiej!