Sport
Obuwie sportowe
Obuwie do biegania
Stabilność
Lekkość
Bieganie naturalne
Szlak
Kolce
Obuwie do koszykówki
Obuwie treningowe
Obuwie do golfa
Sandały i Japonki
Obuwie do sportów wodnych
Obuwie kolarskie
Śniegowce i kalosze
Trampki
Plecaki
Torby
Akcesoria
Sprzęt

Lotto to marka, która z pewnością zasługuje na miano kultowej, jednak projektanci i twórcy z nią związani nie ustają w staraniach, by każda kolejna kolekcja zaskakiwała czymś nowym. Buty do biegania męskie z Lotto są na to najlepszym dowodem. Są nie tylko wygodne i profesjonalnie wykonane, lecz także wyjątkowo atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu można używać ich tak na siłowni, jak i do tworzenia codziennych oraz wyjściowych stylizacji.

Buty do biegania męskie z Lotto - sportowa moda najwyższych lotów

Wybór odpowiednich butów do biegania to bardzo ważny, jeśli nie najważniejszy etap podczas przygody z joggingiem. Jeżeli masz wątpliwości, jaki model będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni, posłuchaj rad specjalistów. Ich zalecenia można podsumować w kilku prostych punktach. Po pierwsze, obserwuj swoje stopy i na podstawie tego, jak zachowują się przy zetknięciu z podłożem (ruch supinujący, pronujący lub neutralny), wybierz model zapewniający najlepszą amortyzację podczas biegów. Równie istotne jest określenie, po jakim terenie najczęściej będziesz biegać, gdyż buty do joggingu miejskiego i terenowego różnią się pod względem głębokości bieżnika. Warto zawsze kupować obuwie nieco większe, by zapewnić stopie odpowiednio dużo przestrzeni podczas wysiłku.

Buty do biegania męskie z Lotto - drugie życie sportowego obuwia

Buty do biegania męskie z Lotto są tak różnorodne i ciekawe pod względem kolorystyki i wzornictwa, że szkoda by było nie wykorzystać ich do tworzenia oryginalnych stylizacji na co dzień. Jeśli lubisz grać z konwencjami i łączyć rzeczy, które teoretycznie w ogóle do siebie nie pasują, z pewnością zachwycisz się połączeniem eleganckiej koszuli i marynarki z kontrastową poszetką, bawełnianych chinosów podwiniętych do kostki i prostych, białych adidasów na wysokiej podeszwie. Czasami o charakterze całej stylizacji może zadecydować wyrazisty kolor butów. Nam nieustająco podoba się połączenie ciemnych denimowych jeansów o prostym kroju, gładkich czerwonych trainersów, koszuli w granatowo - bordową kratę i krótkiej parki w kolorze khaki. Wszystkim wielbicielom luźnego, sportowego stylu polecamy zaś dresy z obniżonym stanem o kroju haremek, kolorowe adidasy, bezrękawnik z ciekawym nadrukiem, prostą bluzę z kapturem i czapkę z daszkiem. Jak widać, sportowe buty stanowią uniwersalny i ciekawy dodatek. Pozwól więc sobie na eksperymenty.