Pomoc i kontaktprzesyłka i zwrot gratis100-dniowe prawo zwrotu

Katalog z Nike Sportswear

Filtr (1)

3,585 Produktów

Nike Sportswear dobrze zna potrzeby profesjonalnych sportowców i wie, jak pomóc im w osiąganiu coraz lepszych rezultatów. Sportowa odzież i akcesoria dodadzą ci energii i motywacji do podejmowania wyzwań!

Zwycięstwo z Nike Sportswear gwarantowane!

Nike to grecka bogini zwycięstwa. Tak też nazywa się największa na świecie firma produkująca odzież i obuwie sportowe - firma pragnie, by wszyscy noszący jej obuwie i ubrania zawsze zwyciężali - właśnie dzięki opiece bogini Nike. Firma powstała w Washington County w amerykańskim stanie Oregon w 1964 roku, założona przez Billa Bowermana i Philipa Knighta - ten ostatni sprawował funkcję prezesa aż do 2004 roku. Początkowo firma nazywała się Blue Ribbon Sport, by w 1978 roku zmienić nazwę na Nike. W początkach działalności Blue Ribbon Sport dystrybuowała japońskie buty dla sportowców biegających w stanie Oregon. Potem firma zaczęła projektować własne modele, by w 1966 roku otworzyć pierwsze własne sklepy. W 1979 roku firma opatentowała innowacyjną technologię dla butów do biegania Tailwind, która polegała na wprowadzeniu do podeszwy buta plastikowej membrany z powietrzem, która zapewniała dodatkową amortyzację. W kolejnych latach firma ulepszała swoje produkty, powiększając zakres produkowanych rodzajów butów i ubrań oraz akcesoriów sportowych. Linia Nike Sportswear to młoda kolekcja - powstała w 2008 roku. Łączy w sobie sportową wygodę z klasycznym, miejskim stylem tak uwielbianym przez wszystkich młodych duchem ludzi. Nike Sportswear kieruje swoją ofertę nie tylko do nich, ale do wszystkich lubiących wygodne buty. Można w nich trenować, biegać, ćwiczyć na siłowni i spacerować, a w każdej sytuacji mieć poczucie, że stopy mają zapewnione najlepsze z możliwych warunki.

Kolorowy zawrót głowy z Nike Sportswear

Wśród modeli z linii Nike Sportswear znajduje się wiele klasycznych dla tej marki butów i ubrań, tyle że linia ta nadaje im nowoczesny wygląd przez ich delikatne odświeżenie. Baza buta pozostaje niezmieniona, zmienia się jedynie np. kolor obszycia lub cześć wierzchu buta, czasem jest to zmiana mało niezauważalna, ale pozytywnie wpływająca na wygląd. Okrągłe noski i płaskie podeszwy - to cechy, na które wielbiciele marki zawsze mogą liczyć. Ale dla siebie znajdą także coś wielbicielki wysokich obcasów - Nike Sportswear proponuje długie za kostkę buty sportowe na koturnie. Takich ofert należy szukać w sklepie internetowym Zalando.pl - szeroki wybór sportowych ubrań i butów z linii Nike Sportswear zadowoli każdego. Mężczyźni znajdą tu świetnie wyprofilowane, lekkie buty do biegania, ale też tenisówki do codziennej bieganiny. Paleta kolorystyczna także daje wiele możliwości wyboru - pastele i damskie róże w różnych odcieniach znajdziemy zarówno na butach jak i na bluzach, spodniach i spodenkach. Nike wie, jak w zaskakujący sposób łączyć kolory, dzięki czemu rzesze fanów tego sportowego stylu ciągle rosną. Nowoczesność w połączeniu z innowacyjnymi technologiami powoduje, że buty i ubrania Nike Sportsewar noszą nie tylko gwiazdy sportu, ale też ulica w każdym niemal mieście na świecie.