Katalog z MUCHACHOMALO

Filtr (1)

Liczba produktów: 24

Bielizna dla mężczyzn, która niesie ze sobą historię. W tych słowach można opisać MUCHACHOMALO, holenderski brand, który już od dekady kreuje unikatowe oraz barwne panty i skarpetki dla wielbicieli mody.

Wieczny chłopiec zafascynowany modą

Każdego roku marka wypuszcza nową kolekcję, która opowiada historię. Może to być nawet opowieść o pasjach, kulturze popularnej, grach komputerowych czy sporcie. Panty i bokserki projektowane są przez artystów oraz fashion designerów, którzy realizują swoją twórczą fantazję, tworząc małe dzieła sztuki. Bielizna jest niezwykle barwa i między innymi z tego względu polecana ekspresyjnym mężczyznom, osobom, które chcą dokonać swojej prywatnej małej rebelii przeciwko konwenansom i oczekiwaniom społeczeństwa. Wszak nawet w poważnym businessmanie tkwi wieczny chłopiec. MUCHACHOMALO pozwala to wyrazić bez zmiany swojego profesjonalnego wizerunku.

MUCHACHOMALO - unikatowa bielizna dla modnych mężczyzn

Choć każda kolekcja to feeria barw oraz intrygujących nadruków, to jednak nie brakuje w niej modeli typu basic. Utrzymane w jednym kolorze, minimalistyczne panty i ocieplające kalesony stanowią dobre rozwiązanie na co dzień. Ubrania brandu powstają na bazie bawełny oraz elastanu, dzięki czemu dobrze przylegają do ciała, nie obcierają, a jednocześnie zapewniają prawdziwy komfort. Jeśli pragniesz nieco namieszać w swoich codziennych stylizacjach, oprócz barwnej bielizny zdecyduj się też na wzorzyste skarpetki do kompletu. Zestaw je z eleganckimi butami oraz spodniami materiałowymi. W chłodne dni niezawodne okażą się kalesony. Załóż je pod jeansy i połącz z długą bluzą oraz luźną czapką. MUCHACHOMALO to miła alternatywa dla tradycyjnej bielizny. Idealna na co dzień, na trening, a nawet jako prezent od bliskiej sercu osoby.