Katalog z KUNERT

Filtr (1)

Liczba produktów: 111

Brand KUNERT już ponad sto lat temu odkrył, jak za pomocą stylowych rajstop i innych dodatków efektownie eksponować kobiece stopy i nogi. Dziś to jedna z najbardziej cenionych marek projektujących damskie rajstopy, pończochy, skarpety oraz zakolanówki.

Idealna oprawa dla kobiecych nóg

Niemiecka marka KUNERT została założona w 1907 roku i od zawsze przyświecały jej trzy priorytety: subtelna elegancja, doskonała jakość oraz perfekcyjny krój. Twórcy i projektanci tego studia modowego nadal nie ustają w poszukiwaniu ideału, tworząc prawdziwe perełki w swojej branży. Z każdego elementu kolekcji przebija duża funkcjonalność, podobnie jak nowoczesny sznyt i powiew wielkomiejskiej elegancji. Nawet tak prosty element jak rajstopy w studiu KUNERT zyskuje wyjątkowy wymiar. Choć materiały i technologie się zmieniają, to jednak osoby stojące na czele tego brandu dbają o zachowanie najlepszych tradycji rzemieślniczych - w końcu to dzięki nim marka osiągnęła tak olbrzymią popularność i uznanie.

KUNERT - siła tkwi w prostocie

Twórcy marki zdają się pamiętać o tych wszystkich szczegółach, na które wiele kobiet, komponując stylizacje, nie zwraca większej uwagi. W kolekcjach znajdziesz więc przede wszystkim niezawodne jednolite rajstopy przeznaczone dla wielu typów sylwetki oraz specjalną linię dodatków dla przyszłych mam. Brand ten nie ogranicza się jedynie do rajstop - pończochy, skarpety czy getry to kolejne odsłony jego działalności, w których twoje nogi będą czuć się znakomicie i komfortowo. Intrygujące detale, takie jak chociażby futurystyczne wzory albo abstrakcyjne motywy, prezentują się szczególnie efektownie na gładkiej i ciemnej fakturze rajstop. Dzięki kobiecym dodatkom sygnowanym logo KUNERT możesz mieć pewność, że nawet proste z pozoru akcesoria mogą stanowić klasę samą w sobie.