accountaccountbagbagzalando logomenu
Trzy oblicza jeansu

Nie od dziś wiadomo, że jeans to obowiązkowy element stylizacji każdej fanki rocka. I wcale nie muszą to być ani postrzępione szorty, ani klasyczne spodnie, czego najlepszym przykładem jest ta oto długa spódnica z długim rozporkiem. Tradycja zobowiązuje – nosimy ją do T-shirtu z logo zespołu.

WSZYSTKIE PRODUKTY
  • 1
  • 2

Miękkie lądowanie

Urlop, urlop i po urlopie? Wakacyjne detale zapewnią Ci (w miarę możliwości) miękkie lądowanie w biurowej rzeczywistości. Nasz typ: barwna apaszka, która ożywi klasyczną czarną sukienkę. Reszta może pozostać stonowana.

WSZYSTKIE PRODUKTY
Gwóźdź programu: torebka

Prawdziwa gratka dla fanek naszywek i wszelkiego rodzaju zdobień: oto torebka wyjęta prosto z komiksowej rzeczywistości. Prawdziwy strzał w dziesiątkę pod warunkiem, że reszta pozostanie neutralna. My postawiliśmy po prostu na biel.

WSZYSTKIE PRODUKTY
  • 1
  • 2

Pokaż ramiona!

Bluzka z odsłoniętymi ramionami to latem rozwiązanie wprost genialne – nie dość, że można się w niej pięknie opalić, to jeszcze fantastycznie eksponuje – w tym wypadku złożony z czterech łańcuszków – naszyjnik. W wersji wieczorowej postaw na czerń od stóp do głów i już jesteś gotowa do wyjścia.

WSZYSTKIE PRODUKTY
  • 1
  • 2

Duet idealny

Istnieją kombinacje idealne. Obok Romea i Julii czy Bonnie i Clyde należy do nich także duet jeansów i jedwabnej bluzki. O tym, że to dobrana para, świadczy chociażby ten zestaw złożony z kwiecistej góry i błękitnego dołu. Całość uzupełniają zaś wygodne tenisówki.

WSZYSTKIE PRODUKTY
Proste równanie

Ulrike, redaktorka: „Choć nigdy nie byłam dobra z fizyki ani matematyki, to doskonale wiem, że gorset całkowicie zmienia dynamikę całej stylizacji. Równanie jest proste: oversize’owy sweter, szeroki zdobiony pas plus jeansy równa się maksymalny efekt”.

WSZYSTKIE PRODUKTY