• Rozmiar
 • Marka
 • Rodzaj sportu
 • Cena
 • Kolor
 • Wzór
 • Sezon
  31 Produktów
  |Sortuj według:

  Każdy, kto uprawia sport, zdaje sobie sprawę, że bezpieczeństwo i ochrona jest podczas jego uprawiania niezwykle ważna. Kaski i ochraniacze dla mężczyzn odpowiadają na tę potrzebę bezpieczeństwa. W zależności od rodzaju uprawianego sportu ochraniacze mają na celu ochronę konkretnej partii ciała, najbardziej narażonej na kontuzję. Kask ma na celu ochronić głowę, zwłaszcza jeśli sport związany jest z osiąganiem dużej szybkości, np. kolarstwo wyścigowe, jazda na rolkach, narciarstwo czy snowboard. W zależności od tego, czy jest to sport zimowy czy letni, kaski mają dopasowane do dyscypliny funkcje. Chodzi głównie o opływowy kształt, ciężar czy stopień zabudowania. Jednak nie tylko głowa jest narażona na uszkodzenie, do ochrony mięśni, stawów i kości potrzebne są ochraniacze i specjalne elastyczne bandaże. Ochraniacze zapobiegają uszkodzeniom zewnętrznym, dzięki swojej twardości, natomiast bandaże wspomagają mięśnie i stawy podczas wzmożonego wysiłku.

  Kaski i ochraniacze dla mężczyzn to bezpieczeństwo i wygoda!

  Kaski i ochraniacze dla mężczyzn powinieneś wybierać bardzo uważnie. Istotny jest rodzaj sportu, który uprawiasz a także czy zajmujesz się tym zawodowo czy rekreacyjnie. Inaczej wyglądają i zachowują się kaski przeznaczone do jazdy na rowerze a inaczej do narciarstwa alpejskiego. Podobnie z innymi częściami ciała - pomyśl, które z nich są najbardziej narażone na kontuzję czy przeciążenie. Wybieraj marki, które specjalizują się w produkcji sprzętu i akcesoriów sportowych, aby mieć pewność, że zabezpieczą Cię dokładnie tak, jak potrzebujesz. Przy uprawianiu sportu, stawy i mięśnie często są przeciążone, warto wtedy wspomóc je, stosując bandaże elastyczne na konkretne partie ciała. Zmniejszają one ból związany z przetrenowaniem, stabilizują i zapewniają ochronę przed uszkodzeniami wewnętrznymi. Kaski i ochraniacze dla mężczyzn z pewnością poprawią Twój komfort ćwiczeń i dadzą pewność, że trenujesz bezpiecznie dla swojego organizmu. W sklepie internetowym Zalando znajdziesz produkty najlepszych marek, wykonane z wysokiej jakości materiałów i z wielką dbałością o szczegóły, a także specyfikę uprawianych sportów.

  Zainteresuje Cię też

  Obuwie turystyczne

  Obuwie sportowe

  Obuwie do sportów wodnych

  Bluzy z polaru

  Krótkie spodenki

  Ciesz się bezpłatną obsługą w Zalando

  Przebieraj w tysiącach produktów na Zalando.pl i złóż zamówienie, a my dostarczymy je szybko i całkowicie za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.

  Ponadto w trosce o swoich klientów, Zalando oferuje możliwość zwrotu nietrafionego produktu w ciągu 100 dni.

  Jeśli nadal masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zakupów na Zalando.pl zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 4911 753. Pracownicy naszego biura obsługi klienta z przyjemnością udzielą Ci potrzebnych informacji!