Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot

Karty upominkowe

Jedna karta. Tysiące modnych opcji.

Podarunek w Twoim styluWydrukuj w domu lub wyślij e-mailem

Możesz wydrukować kartę upominkową i podarować ją komuś osobiście lub my wyślemy ją e-mailem bezpośrednio do odbiorcy. Już od 20,00 zł

Gratulacje

Podziękowania

Okazje do świętowaniaOdkryj więcej wzorów

Karty upominkowe ze zdjęciem

Zrób to w wyjątkowy sposóbZamów pudełko upominkowe pocztą

Karty upominkowe dla firm

Motywuj, nagradzaj lub po prostu podziękuj
Zamów teraz

Masz już kartę upominkową?

Karta upominkowa

Prezent bez problemów – z kartą upominkową Zalando

Przed każdymi urodzinami, imieninami, rocznicami i świętami stoimy przed tym samym pytaniem: co będzie idealnym prezentem? My sugerujemy kartę upominkową Zalando! Chcesz komuś wręczyć pewien drobiazg, jako wyraz podziękowania? A może prezent urodzinowy dla najbliższej Ci osoby powinien być bardziej okazały? Sam określasz wartość karty upominkowej – od 20 do 600 zł. Takie rozwiązanie z pewnością sprawi przyjemność obdarowywanej osobie, umożliwi jej wybór wymarzonego prezentu, a nawet może zainteresować nowym hobby.

Prezent w dobrym stylu z kartą upominkową

Na pewno nie wygląda nudno – bardziej jak karta z pozdrowieniami niż karta upominkowa. W dodatku o atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądzie. Uwagę przyciągają szczegóły znajdujące się na karcie, na przykład zegarki, okulary słoneczne i buty. Nie tylko świetnie to wygląda, ale też może Ci służyć za inspirację. Po prostu wybierz spośród różnych wzorów ten, który najlepiej pasuje do okazji i stylu obdarowywanego. Wraz z kartą upominkową możesz wysłać swojej dziewczynie „najlepsze życzenia“, a wersją świąteczną karty sprawisz radość swojej mamie. Najlepiej z bardzo osobistym wpisem na kartce upominkowej albo w wersji PDF.

Masz wybór: samemu wydrukować kartę albo wygodnie zlecić wysyłkę.

Aby prezent dotarł w odpowiednim czasie, karta upominkowa Zalando dostępna jest w trzech różnych wersjach. Można ją wysłać listownie, jako małą kartkę urodzinową. Jeżeli czas nagli, a jest ryzyko, że poczta nie dotrze w porę, możesz wysłać kartę przez email lub otrzymać dokument w formacie PDF, który można wydrukować albo również wysłać emailem. Pamiętaj, że raz kupionej karty upominkowej Zalando nie można wymienić.
Karta upominkowa zwinięta w rulon i opakowana w atrakcyjnie wyglądającą jedwabną chustkę – albo może estetycznie złożona w małe etui? – i już prezent jest gotowy. Z świąteczną wersją karty nawet perspektywa zakupu wielu upominków pod choinkę nie wydaje się problemem. Zamiast biegać po sklepach, możesz spokojnie przygotować się do świąt w domowym zaciszu.

Sposób realizacji karty upominkowej Zalando

W momencie składania zamówienia wpisujesz kod karty w odpowiednie pole. Pamiętaj, aby to zrobić przed zakończeniem procedury, ponieważ niestety później nie będzie to już możliwe. Możesz również zaraz po otrzymaniu kartki upominkowej załadować otrzymane środki na swoje konto, aby przy następnym i kolejnym zamówieniu można było je wykorzystać.
Możesz łączyć tyle kart upominkowych Zalando, ile chcesz – do maksymalnej wartości całkowitej 5000 zł. Uwaga: karty, które zostały nabyte za pośrednictwem witryn internetowych w innych krajach nie są ważne na Zalando.pl.
Chcesz teraz kupić tylko t-shirt, a resztę środków na koncie wykorzystać później? To nie problem: nie mamy wartości minimalnej zamówienia. Poza tym karta Zalando zachowuje ważność aż do wyczerpania konta – bez ograniczeń czasowych. Ale pilnuj jej dobrze, żeby jej nie zgubić, ponieważ niestety nie możemy zrefundować utraconej kwoty ani wypłacić jej gotówką. Oczywiście zachowujesz nadal prawo zwrotu towaru zapłaconego kartą upominkową. Wtedy odpowiednia wartość zostanie zapisana na Twoim koncie w Zalando i będziesz mógł skorzystać z tych środków przy następnych zamówieniach.

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.