Katalog z FIRST

Filtr (1)

Liczba produktów: 3

Sportowo i z turbodoładowaniem – po pierwsze First

Aktywny tryb życia, trening, siłownia – bez względu na to, jak nazywasz to, co jest dla Ciebie ważne, jaki rodzaj aktywności wybierasz, potrzebujesz odpowiedniego wyposażenia. Produkty First nadają się doskonale do każdej aktywności – czy będzie to lekki jogging, czy intensywny trening funkcjonalny.

Na siłownię albo do parku

Dziś jest ten dzień, kiedy przebiegniesz półmaraton? Chcesz wypróbować nowy zestaw ćwiczeń o wyższej niż do tej pory intensywności? A może po prostu się ochłodziło, a Ty nie masz zamiaru rezygnować z długiego spaceru, bo tak zawsze wygląda Twój dzień? Nic trudnego! Skorzystaj z bogatej i różnorodnej oferty First, w której znajdziesz nie tylko wysokiej klasy T-shirty wykonane z szybkoschnących materiałów, ale i kurtki sportowe, bluzy i spodnie treningowe. Na każdy rodzaj aktywności, na każdą pogodę, na każde wyzwanie!

Produkty First to znakomite rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nigdy się nie poddają, wytrwale dążą do celu i chcą wyglądać stylowo bez większego wysiłku. Specjalnie zaprojektowane do wszelkiej aktywności fizycznej, elastyczne, wytrzymałe i niezwykle funkcjonalne. Marka First to proste, wyraziste, bezpretensjonalne wzornictwo i wygoda – stawiasz sobie kolejne wyzwania i je pokonujesz, czujesz się dobrze i wyglądasz dobrze, bez względu na okoliczności.

Nie warto zatrzymywać się w pół drogi – wygodna i stylowa odzież sportowa to wszystko, czego Ci potrzeba, żeby podczas treningu skupić na tym, co najważniejsze i wykorzystać pełnię swoich możliwości.

Aktywnie i stylowo

Oddychający, wysokiej jakości T-shirt to znakomite rozwiązanie na siłownię – a uzupełniony o szorty zapewni Ci pełen komfort ćwiczeń. Bluza z regulowanym kapturem to z kolei doskonałe rozwiązanie, jeżeli preferujesz aktywność na świeżym powietrzu, kiedy za oknem już nieco chłodniej. Wystarczy dobrać do niej wygodne spodnie treningowe i kurtkę sportową z osłoną podbródka i jesteś w pełni przygotowany, żeby zmagać się z chłodem i wiatrem. Odpowiednio wyposażony możesz się skupić na sobie. Jeśli często ćwiczysz lub biegasz wieczorami warto zwrócić uwagę, czy Twoja odzież posiada elementy odblaskowe, dzięki którym będziesz zawsze widoczny na drodze.

Poszczególne części sportowej garderoby najlepiej dobierać na podobnych zasadach jak w codziennych stylizacjach. Świetnie sprawdzi się tu zasada stosowania maksymalnie trzech kolorów. Stawiając na wyraziste żółcie czy zielenie skutecznie doenergetyzujemy nie tylko swoją stylizację, ale również siebie. Takie kolory dodają sporo energii! 

Istotny jest również dobór materiałów. Bawełna to idealny materiał w przypadku treningów o małej lub średniej intensywności. Trzeba jednak pamiętać, że szybko nasiąka potem i podczas dużego wysiłku Twoje ubrania mogą stać się całkowicie mokre. W takim przypadku lepszym rozwiązaniem będą ubrania wykonane np. z poliestru, poliamidu czy polipropylenu. Skutecznie odprowadzają pot, przez co ubrania pozostaną dobrze dopasowane i nie będą krępować ruchów. Inwestycja w specjalistyczne ubranie z pewnością zwróci się, a Ciebie cieszyć będą coraz lepsze wyniki sportowe.