Katalog z Fantasie

Filtr (1)

Liczba produktów: 83

Fantasie to cała filozofia tworzenia pięknej bielizny od początku do końca. Twórcy tej bieliźnianej marki postanowili skoncentrować się głównie na kompletach z miseczkami o większych rozmiarach, które na pewno przypadną do gustu wszystkim kobietom o pełnych, kobiecych kształtach.

Bielizna z fantazją

Brand Fantasie wchodzi w skład firmy modowej Wacoal Europe, która stawia na prowadzenie biznesu społecznie odpowiedzialnego i przyjaznego kobietom, a jej założyciele aktywnie wspierają ruch Różowej Wstążki walczący z rakiem piersi. Projekty z logo Fantasie to prawdziwe przykłady sztuki bieliźnianej. Są one nie tylko subtelne i eleganckie, ale również niezwykle komfortowe i świetnie leżą na ciele. Co je wyróżnia? Na pewno dostępność rozmiarów, również tych mniej typowych. Uwagę zwracają także misterne i precyzyjne zdobienia, które dodają wszystkim kompletom dodatkowej dozy kobiecości.

Fantasie - bogactwo fasonów i pełna wygoda

Dobrze dobrana bielizna jest podstawą nie tylko każdej stylizacji, ale w ogóle każdej kobiecej garderoby. Doskonale zdają sobie sprawę z tego twórcy brandu, którzy w swoich projektach dbają nie tylko o doskonały krój i materiały wysokiej jakości, ale również o estetykę. Mocną stroną tej marki jest umiejętność tworzenia takich kompletów bielizny i kostiumów kąpielowych, które w rewelacyjny sposób potrafią dopasować się do każdej sylwetki, wizualnie poprawiając jej kształt, ale jednocześnie nie powodując napięcia ani ucisku. Biustonosze o fasonie bardotek, balkonetek, bardotek i full-cup przeplatają się z prostymi modelami sportowymi. Figi i panty natomiast urzekają wizualnym dopracowaniem każdego detalu. Marka ta pomoże ci poczuć się lekko, optycznie wyszczuplając twoją figurę i wizualnie poprawiając proporcje ciała.