Spotkanie biznesowe lub towarzyskie dobiega końca, nadchodzi moment wymiany wizytówek. I co teraz? Ten rytuał wydaje się bardzo prosty, jednak w rzeczywistości rządzi się pewnymi prawami, warto przeprowadzić go z klasą, ponieważ mówi o Tobie więcej, niż myślisz. Samo posiadanie profesjonalnej wizytówki nie wystarczy. Tutaj, podobnie jak w wielu innych sytuacjach życiowych i zawodowych, liczą się detale: kto, jak, kiedy i jaką przekazuje wizytówkę, lecz również to, gdzie ją chowa. Wiele powie o Tobie sam fakt, czy w popłochu szukasz swojej wizytówki po kieszeniach, czy jesteś przygotowana, i czy otrzymaną wizytówkę upychasz byle gdzie, czy traktujesz ją z szacunkiem i z należną uwagą. Dlatego tak ważne jest Twoje etui na wizytówki. Ilość i jakość znajdujących się tam wizytówek, panujący wewnątrz porządek świadczy o Twoich służbowych kontaktach, o tym, czy jesteś zorganizowaną osobą, której w ogóle warto wręczyć wizytówkę, zaproponować współpracę, czy traktujesz rozmówce poważnie. Tak - już samo etui na wizytówki jest Twoją wizytówką!

Etui na wizytówki w Zalando - Twoje etui świadczy o Tobie

Jest jeszcze jeden bardzo ważny aspekt, który należy brać pod uwagę, wybierając etui na wizytówki - jest nim moda. Wizytownik trzeba dopasować do charakteru swojej działalności. Na pewno inaczej będzie wyglądało etui na wizytówki artysty, adwokata, rzemieślnika czy fryzjera. Zastanów się też, czy nie warto korzystać z dwóch wizytowników - jednego w życiu zawodowym, innego w prywatnym i towarzyskim. Projekty tradycyjnych biznesowych wizytowników czerpią raczej z klasycznej elegancji, są skórzane, ich wzornictwo jest oszczędne, mają przede wszystkim podkreślać profesjonalizm właściciela. Jeśli chcesz wprowadzić nieco nowoczesności w klasykę, możesz zdecydować się na metalowe elementy, bardziej zaokrąglone kształty czy nietypowe materiały, jednak w cenie zawsze jest umiar i prostota. Możliwe, że jednak możesz pozwolić sobie na większą ekstrawagancję lub styl mniej formalny, wtedy do wyboru masz gamę fasonów i kolorów. Na Zalando.pl na pewno znajdziesz praktyczne etui z trwałych materiałów. A potem pamiętaj o ważnej zasadzie dobrego wychowania - po otrzymaniu wizytówki poświęć jej kilka sekund uwagi, zanim schowasz ją do swojego wizytownika.

Zainteresuje Cię też

Portfele i Etui

Bransoletki

Zegarki

Paski

Chusty i Szaliki

Korzyści kupowania w Zalando

Sklep internetowy Zalando zapewnia nie tylko szeroką gamę produktów najwyższej jakości, ale także szybką i darmową przesyłkę.

Co więcej, gwarantujemy Ci możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego artykułu w ciągu 100 dni bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta dostępnym pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.