Katalog z Esprit

 • Rozmiar
 • Marka
 • Cena
 • Kolor
 • Długość
 • Rodzaj kolekcji
 • Okazja
 • Wzór
 • Sezon
 • Materiał
 • Nowe produkty
3457 Produktów
|Sortuj według:
Strona 1 z 42

Co powiesz na 10% zniżki na Twoje kolejne zamówienie? *

Zapisz się do newslettera Zalando i otrzymaj 10% zniżki na swoje kolejne zamówienie. Nie przegap informacji o rabatach, wyprzedażach i najnowszych trendach.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Codzienna elegancja w zasięgu ręki z marką Esprit!

Wspaniałe historie często rozpoczynają się bardzo niepozornie. Tak właśnie było ze znaną dziś na całym świecie marką Esprit. Duch Esprit jest obecny w modzie od ponad 40 lat, a historia tej marki rozpoczęła się w 1968 roku, kiedy Susie i Douglas Tompkins zaczęli sprzedawać w słonecznej Kaliforni ubrania własnego pomysłu wprost z samochodu, a siedzibą firmy było ich mieszkanie w San Francisco. Prawdopodobnie nawet oni sami nie przypuszczali, że po 45 latach marka Esprit będzie dysponować siecią ponad 830 sklepów w 40 krajach na całym świecie. Susie Tompkins od początku wzięła na siebie rolę twórczej inspiratorki, a jej mąż Douglas był finansowym mózgiem przedsięwzięcia. Już w 1976 roku firma uruchomiła jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii odzieżowych przeznaczonych dla młodszych fanów mody, znaną jako Esprit de Corp, która podbiła rynek europejski i przeniosła przez ocean ducha Esprit na stary kontynent. Firma wciąż dynamicznie się rozwija i ciągle zaskakuje świat mody świeżymi pomysłami i niebanalnymi projektami. W parze z kreatywnością, idzie sukces finansowy. Esprit zatrudnia ponad 14 tysięcy pracowników, a kilka lat temu po raz pierwszy historii jej obroty przekroczyły 3 miliardy dolarów.

Niebanalna moda spod znaku Esprit - dla każdego

Chociaż prywatne drogi pary założycieli marki się rozeszły, to twórczy duch przyświecający od samego początku kolejnym liniom produktów wcale nie zanikł. Każda z linii posiada całkowicie niepowtarzalny charakter i jest skierowana do różnych grup docelowych. Marka słynie z nowatorskich projektów odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a w swoich kolekcjach ma także obuwie i eleganckie akcesoria. Fani marki są nieustannie zaskakiwani niebanalnymi pomysłami. Sztandarowe projekty nawiązują do miejskiego stylu casual skierowanego przede wszystkim do młodych kobiet w wieku 18 - 25 lat, ale w ofercie spory segment poświęcono także ubraniom na co dzień i do biura zarówno dla pań, jak i dla panów, a także odzieży damskiej Esprit w nietypowych rozmiarach. Dużo uwagi Esprit poświęca również kolekcjom przeznaczonym dla dzieci i młodzieży. Moda w wydaniu Esprit to również buty wykonane z doskonałej jakości materiałów, począwszy od prawdziwej skóry, a skończywszy na materiałach syntetycznych. Dla miłośników sportu, projektanci każdego roku przygotowują oryginalne kolekcje odzieży sportowej. Perfekcja wykonania, styl będący połączeniem doskonałego gustu i codziennej elegancji to znak rozpoznawczy marki.