• Marka
  • Płeć
  • Wiek
  • Cena
  • Kolor
  • Wzór
  • Sezon
  • Materiał
  • Podszewka
  • Nowe produkty
344 Produktów
|Sortuj według:
Strona 1 z 5

Torby i plecaki dla dzieci - niech szkolna radość trwa jak najdłużej

Na co należy zwrócić uwagę wybierając torby i plecaki dla dzieci? Jak wskazują lekarze i pedagodzy, bardzo ważne jest to, by torba lub plecak były idealnie dostosowane do młodej sylwetki dziecka. Po pierwsze, liczy się kształt, po drugie na pewno wielkość i sposób usztywnienia, gdyż noszenie toreb i plecaków wpływa na rozwój kręgosłupa, a właściwie dobrane torby i plecaki dla dzieci zapobiegają powstawaniu wad postawy. Starsze dzieci mogą postawić na miękkie tkaniny, podczas gdy dla najmłodszych bardziej odpowiednie będą plecaki i torby mocniejsze, odporniejsze, a przede wszystkim dobrze wyprofilowane. Oczywiście, podstawą są regulowane paski - dzięki temu, jeden plecak może służyć zarówno starszemu, jak i młodszemu dziecku. Warto także zadbać o to, by torby i plecaki dla dzieci były wykonane z mocnych tkanin, gdyż jak wiadomo - maluchy mają wiele energii i wiele pomysłów, a takie akcesoria powinny wytrzymać dość długi okres czasu. Co jeszcze? Torby i plecaki dla dzieci z pewnością muszą uwzględniać to, co będzie w nich przechowywane, a więc liczy się ich wielkość. Torby będą doskonałe, jeśli Twoje dziecko chce w nich trzymać głównie książki, a w przypadku bardziej pojemnego, szkolnego bagażu, można postawić na większy plecak, który zakłada się na dwa ramiona, dzięki czemu Twój maluch ma większą stabilizację. Ponadto, można wybrać oddzielne, miękkie torby na buty do szkoły, czy też mniejsze torby, w których Twój maluch będzie przechowywał swoje drugie śniadanie. Plecaki mogą mieć zaś wiele dodatkowych przegródek i kieszeni, w których doskonale uporządkuje się mniejsze drobiazgi, takie jak piórnik, kredki, czy farby. Wybór i możliwości są dzisiaj ogromne, a co najważniejsze - uwzględnia on, by wszystkie torby i plecaki dla dzieci były stworzone zgodnie z gustami najmłodszych, którzy mają rożne marzenia i zainteresowania.

Torby i plecaki dla dzieci na Zalando.pl - kolorowe dni Twojego dziecka, w szkole i nie tylko

Jeśli Twoje dziecko jest niezwykle ruchliwe i uwielbia aktywność, kocha sport i stara się uczestniczyć w różnego rodzaju rozrywkach, warto postawić na torby i plecaki dla dzieci o casualowym charakterze i sportowym szyku. Takie, tworzone są przez różnorodnych producentów akcesoriów dla dzieci, jak i przez marki od dawna znane w sportowym świecie. Twoje dziecko na pewno będzie zadowolone, że ma plecak lub torbę z logo firmy, która powiązana jest z jego sportowym idolem. Dla fanów trendów, dobrym rozwiązaniem będą klasyczne torby na ramię, które przyjmują dzisiaj różne oblicza. Mogą być to wytrwałe torby ze skóry zapinane na zamek lub też na specjalne sprzączki. Mogą to być także torby lniane, płócienne, jak i torby wykonane z elastycznych, odpornych materiałów. Torby i plecaki dla dzieci to także akcesoria dla najmłodszych, które bawią kolorami, jak i specyficznymi formami, zarówno tymi bardziej typowymi, jak i tymi dość abstrakcyjnymi, ale przykuwającymi wzrok. Dziewczynki zachwycą się plecakami z nadrukami wielu bajowych księżniczek, a chłopcy na pewno zainteresują się grafikami ulubionych postaci z komiksów. Kształty, które przybierają torby i plecaki dla dzieci to dzisiaj prawdziwa kraina radości - to plecaki misie, plecaki pszczółki, plecaki biedronki, samochody, itp. To magia dzieciństwa przedstawiona w realnej wersji, która przydaje się w trakcie codziennych szkolnych wędrówek, ale nie tylko, bo torby i plecaki dla dzieci to również świetne rozwiązanie na wycieczki i spacery. A gdzie znajdziesz bogactwo tych wzorów? Oczywiście, w sklepie internetowym Zalando, który spełnia marzenia i stale dostarcza tego, co najciekawsze w świecie mody i trendów. Torby i plecaki dla dzieci na Zalando.pl to jedna z wielu ofert dla młodszych i starszych maluchów, dzięki której każdy ich dzień będzie jeszcze milszym wspomnieniem, ale w każdym momencie możesz sprawdzić, że Zalando.pl oferuje znacznie więcej dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Torby i plecaki dla dzieci – jakie modele wybrać, by zadbać o zdrowy kręgosłup?

Podstawą jest plecak dobrze wyprofilowany, o odpowiednim kształcie. Tył plecaka powinien być sztywny, jednocześnie przylegać do pleców. Torby i plecaki dla dzieci powinny być dopasowane do ich wzrostu. Rolą rodziców jest nauczenie takiego pakowania toreb i plecaków, by dzieci samodzielnie mogły prawidłowo je uzupełniać książkami i zeszytami. Pomocne w tym będą przegródki i komory, które każdy tornister czy plecak dla dzieci powinien mieć. Ostatnia kwestia – noszenie. Dobrze dobrane, wyregulowane szelki sprawią, że ciężar będzie dobrze rozłożony. Plecak dla dzieci powinien mieć też pasek w pasie, by jeszcze mocniej odciążyć plecy, a skupić ciężar na biodrach.

Torby i plecaki dla dzieci zdobywają modowe wybiegi!

Wszyscy rozumieją miłość kobiet zarówno do przepastnych toreb damskich, jak i mikroskopijnych kopertówek. Łatwo chyba nam będzie przyjąć, że dzieci też kochają torby i plecaki, które nie tylko służą do noszenia książek i zeszytów, ale manifestują styl. Wesołe torby i plecaki dla dzieci teraz mają inne oblicze - pszczoły i biedronki to tylko nieliczne okazy, które można zobaczyć na plecach dzieci.

Zwierzak na własność? – proszę bardzo!

Jeśli tylko jest pojemny, ma wystraczająca ilość przegródek i odpowiednio trzyma się pleców, taki plecak jest idealny dla przyszłych weterynarzy. Miłość do zwierząt przejawia się także w wyborze plecaka czy torby. Fajny pomysł? Wprawdzie dziewczynki są jeszcze trochę za małe na festiwal w Glastonbury, ale plecak w drobne kwiatowe wzorki, czy inny nonszalancki wzór to zawsze jakaś alternatywna, by pokazać swój styl.

Chłopcy lubią sportowe dodatki, bo kochają sport!

Jeden plecak musi im towarzyszyć od rana do wieczora, musi więc być pojemny, wytrzymały i… sportowy. Torby i plecaki dla dzieci są poddawane codziennym testom – przez rodziców, którzy sprawdzają, czy plecak nie obciąża kręgosłupa i jest dobrze wyprofilowany. Młodzi chłopcy chcą natomiast szybko się spakować, zarzucić plecak na plecy i nie przejmować się niczym. Torby i plecaki dla dzieci to równowaga pomiędzy komfortem, wyglądem i zdrowiem.

Twojemu dziecku przydadzą się także