Katalog z Diadora

Filtr (1)

Liczba produktów: 220

Nie bez powodu Diadora w swoim nowoczesnym logo ukryła symbol Olimpiady.  Ta włoska marka tworzona jest z miłości do tradycji i sportowej rywalizacji, ale zawsze patrzy w przyszłość. To synonim jakości w ponadczasowym stylu.[/p1]

Włoska jakość w stylu zwycięzcy

Wszystko zaczęło się w 1948 roku od butów do górskiej wspinaczki, starannie wykonywanych własnymi rękoma przez założyciela marki, Marcello Danieli. Już od samego początku wysoka jakość i dbałość o szczegóły wyróżniała markę Diadora spośród innych. Po sukcesie obuwia górskiego przyszedł czas na rozszerzenie produkcji o sprzęt narciarski, a z biegiem lat marka wyspecjalizowała się również w obuwiu i odzieży tenisowej oraz piłkarskiej, pozostając do dziś w czołówce producentów ubrań tych kategorii. Marka znana jest również z wysokiej jakości strojów motocyklowych, a tę gałąź marki szczególnie rozsławił trzykrotny mistrz świata prestiżowych wyścigów samochodowych, którego przez lata ubierała Diadora. Z kolei każdy fan piłki nożnej na pewno zna legendę włoskiego futbolu,któremu korki Diadora towarzyszyły w niejednym sukcesie. Dzisiaj natomiast logo nawiązujące do pięciu olimpijskich kół możemy zobaczyć na strojach włoskich arbitrów. Diadora wierna swoim korzeniom i dumna z niezmiennie wysokiej jakości swoich produktów, do dziś stacjonuje i produkuje we Włoszech.

Diadora technologicznym mistrzem

Diadora zawsze była o krok przed innymi w wyścigu o najlepszą jakość produktów. Już w latach 70. współpracowała z legendarnymi sportowcami, którzy testowali je podczas treningów i zawodów. W latach 90. Diadora pioniersko stworzyła zespół specjalistów pracujących nad ciągłym ulepszaniem jakości odzieży i obuwia: zatrudniła techników, ekspertów z Politechniki Mediolańskiej, a nawet lekarzy ortopedów! Ten innowacyjny pomysł zaowocował innowacyjnymi technologiami, które docenili profesjonalni sportowcy. Dzisiaj oprócz mocnej strony technologicznej, marka może pochwalić się nowoczesną i niebanalną stylistyką. Bluzy i T-shirty wykonane z oddychających materiałów nie tylko współgrają z ruchem ciała, ale również dodają energii nasyconymi kolorami. Buty biegowe również wyróżniają się energetyczną kolorystyką, a zaawansowane systemy wspierające komfort biegu decydują o przewadze Diadory na rynku. Buty piłkarskie włoskiej marki swój debiut miały już w latach 70., a dzisiaj niezmiennie innowacyjne technologicznie podnoszą efektywność gry zawodników.

Spodoba Ci się także