Katalog z Deuter

Filtr (1)

Liczba produktów: 67

Deuter – idealny towarzysz w ekstremalnych wyprawach i codziennym życiu

Marka Deuter od ponad 120 lat uosabia połączenie niemieckiej precyzji i ogromnej pasji jej założycieli. Dzięki konsekwentnemu wdrażaniu filozofii rozwoju, firma rozpoczynająca swoją działalność od produkcji toreb dla bawarskich listonoszy ewoluowała w globalnego dostawcę bardzo zróżnicowanej oferty plecaków, toreb i akcesoriów turystycznych. Bazując na doświadczeniu alpinistów, przewodników oraz ratowników górskich i rowerzystów, projektanci marki nieustannie opracowują nowatorskie rozwiązania, wykorzystywane w jej najbardziej znanym segmencie produktowym – plecakach. Znajdziesz je zarówno w modelach dla zawodowców, jak i tych dedykowanych entuzjastom mniej wymagających aktywności.

Różnorodność oferty

Marka Deuter stara się odpowiadać na różne potrzeby amatorów turystyki. Oferuje przodujące w branżowych rankingach specjalistyczne plecaki alpinistyczne i trekkingowe, jednocześnie rozszerzając gamę swoich produktów o plecaki miejskie z kieszenią na laptopa, lekkie plecaki biegowe i rowerowe oraz nerki i kosmetyczki. Wykorzystując sprawdzone rozwiązania, marka opracowała także specjalne modele plecaków i piórników dla dzieci.

Niezależnie od przeznaczenia konkretnych modeli oraz ich przedziału cenowego, projektanci marki dążą do wykorzystania najnowszych nowinek technologicznych w każdym produkcie opatrzonym logo Deuter.

Nieustająca innowacyjność, podążanie za aktualnymi trendami i kreatywność marki owocują każdego roku nowatorskimi systemami i rozwiązaniami, wśród których można wspomnieć choćby specjalnie opracowany wariant plecaków dla kobiet, ozdobionych żółtą lilią – mają mniejsze klamry, węższe paski i szelki oraz odpowiednio krótszy system nośny. Wyższe osoby mogą natomiast skorzystać z modeli opatrzonych symbolem EL, gdzie system nośny jest wydłużony.

Niezmiennie wysoka jakość 

Korzystając z oferty marki Deuter nie ryzykujesz nieprzyjemnych niespodzianek w użytkowaniu, co z pewnością ma znaczenie w ekstremalnych warunkach, kiedy człowiek musi polegać na wszystkich elementach wyposażenia. Lata doświadczeń oraz wspieranie profesjonalnych i często przełomowych wypraw wysokogórskich pozwoliły marce pozyskać unikalną wiedzę, która dzisiaj znajduje odzwierciedlenie w jakości oferowanych produktów. Wytrzymałość podczas użytkowania zapewnia odpowiedni dobór materiałów, które marka dostosowuje do warunków, w jakich produkty będą wykorzystywane. Dzięki najwyższej precyzji wykonania oraz dopracowanym detalom, takim jak miękkie klamry wytrzymałe w każdej temperaturze, możesz mieć pewność, że to outdoorowe wyposażenie Cię nie zawiedzie.

W trosce o środowisko

Marka Deuter przywiązuje ogromną wagę do dbałości o środowisko naturalne i stara się prowadzić swoją działalność zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Stąd też wdraża rygorystyczne normy zapewniające zgodność ze standardem bluesign®, który kładzie nacisk na zrównoważoną i proekologiczną produkcję w branży tekstylnej. Jest również jednym z członków założycieli European Outdoor Conservation Association (EOCA), czyli organizacji non-profit zrzeszającej europejskie firmy z branży outdoorowej i promującej projekty oraz inicjatywy nakierowane na ochronę środowiska naturalnego.