Pomoc i kontaktDarmowa dostawa i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Filtr1

Alpina
Katalog

Liczba produktów: 19

Wakacje na narciarskim stoku, a może szaleństwo na snowboardzie? Jeśli jesteś fanem sportów zimowych, w twojej garderobie na pewno przydadzą się akcesoria marki alpina. W ofercie brandu znajdziesz również profesjonalne kaski rowerowe. Akcesoria są kierowane zarówno do profesjonalnych sportowców, jak i osób uprawiających sport tylko rekreacyjnie.

Bezpieczeństwo, funkcjonalność i wyjątkowy styl w jednym

Marka alpina powstała w Niemczech ponad trzydzieści lat temu, szybko stając się jednym z najbardziej znanych w Europie producentów kasków zimowych i rowerowych, a także gogli oraz okularów rowerowych. Brand może pochwalić się ogromnym doświadczeniem, opartym zarówno na nowoczesnej technologii, jak i współpracy ze znanymi sportowcami. Jego projektanci przykładają ogromną wagę do estetyki, dzięki czemu akcesoria brandu są nie tylko zgodne z tym, co aktualnie dzieje się w modzie sportowej, ale również łatwo dopasować je do każdego stroju. Alpina jako pierwsza na świecie marka opracowała profesjonalne gogle z szerokim, panoramicznym kątem widzenia. W każdym projekcie kluczową rolę odgrywają używane materiały, między innymi zaawansowane technologicznie poliwęglany, a autorska technologia Quattroflex okazała się przełomem w produkcji okularów sportowych oraz gogli narciarskich.

alpina - nie tylko dla miłośników białego szaleństwa

Gdy wybierasz akcesoria sportowe, w szczególności te, które mają zapewnić ci bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu, powinieneś brać pod uwagę przede wszystkim jakość. I tu alpina sprawdza się doskonale. Gogle, okulary oraz kaski tego brandu poddawane są niezliczonej liczbie testów sprawdzających ich wytrzymałość. Wszystkie posiadają również niezbędne atesty. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jesteś pod najlepszą ochroną. W przypadku takich dyscyplin sportowych jak narciarstwo, snowboard czy kolarstwo szosowe bądź górskie nie ma miejsca nawet na najmniejszy błąd. Ze względu na zaawansowanie technologiczne, zarówno jeśli chodzi o materiały, jak i samo wykonanie, okulary i kaski alpina są niezwykle wytrzymałe, solidne, a jednocześnie bardzo lekkie, co znacznie poprawia komfort podczas jazdy. Plusem jest również przemyślana kolorystyka. Większość modeli jest w stonowanym odcieniu, niemal wszystkie posiadają jednak mocno wyróżniające się elementy odblaskowe. To jeszcze bardziej poprawia twoje bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu.

Spodoba Ci się także